Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poszukiwacz sposobu

W samochodzie i co POTEM?

Polecane posty

Gość Poszukiwacz sposobu

Jak to robić, żeby na zakończenie nie upaprać ubrania i samochodu spermą? Z moich doświadczeń jedyną możliwością jest, aby ona robiła mi to ustami i na koniec połykała. Nawet zwykłe wypluwanie do chusteczki nic nie daje. W momencie zsunięcia ust z "niego", pozostaje na nim jeszcze sporo i zanim się go złapie chusteczką, to spodnie już upaprane. To musi być wyssane, wylizane i połknięte zanim się go wypuści z ust. Czy wy macie jakieś skuteczne sposoby poza ustami i połykaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wykluczam kondona. Ja muszę Ją czuć! Jak nałożę gumę to mi już obojętne w CO wsadzę. Może być do dziury w płocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wykluczam kondona. Ja muszę Ją czuć! Jak nałożę gumę to mi już obojętne w CO wsadzę. Może być do dziury w płocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestuj w polój hotelowy, prymitywny dzieciaku, albo nie ru/chaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończysz w ustach, ona połyka lub dzieli się z tobą i oboje połykacie. Kończysz w niej, a ona jest zabezpieczona i po sprawie. Kończysz na niej i wycierasz ją chusteczką lub ona się wyciera. Możliwości jest zawsze kilka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi hotel, skoro mam własny dom? Nie mieszkanie, ale dom na takim odludziu, źe zupełnie spokojnie mogę sobie wrzeszczeć w trakcie orgazmu. Smarkacze o tej godzinie jeszcze śpią, albo są jeszcze nieprzytomni, gdy rodzice wywlekają ich z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkim, co proponujesz powtarza się krótki moment, w którym "on", pokryty spermą, jest wyjmowany z jej ciała. Ta chwila już wystarczy do upaprania. Wydaje mi się, że twoje porady pochodzą z twojej głowy, a nie z praktyki. Teoretycy zawsze mają etap wdrażania, a w nim wiele nieuniknionych porażek. Mam nadzieję, że znajdzie się tu jakiś praktyk z WYPRÓBOWANYMI poradami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ona być ubabrana? Wyleci z niej i tapicerka do prania. P.S. jesteś debilem autorze, więc pamiętaj by tu.chac debilko, które przyjmują się twoim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli post o 7:16 nie jest przejawem jakichś kłopotów psychiatrycznych, to CZEGO jest przejawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten post jest adekwatny do twojego problemu. Debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim jedynym problemem, kiedy pieprzysz się z kobietą, powinno być sprawienie jej przyjemności. A nie jak skoczyć by auta nie zafajdac. Skoro samochód jest dla ciebie taki istotny to obij siedzenia folią i parz się tam, gdzie nie trzeba się martwić o plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sukcesy i sukcesiki, problemy i problemiki. Skoro miałem ochotę wspomnieć o jednym z problemików, to nie znaczy że jest to dla mnie najważniejsze. No JAKIE PODSTAWY macie do przypuszczeń, że jest to dla mnie najważniejsze, albo że nie dbam o satysfakcję mojej Kobiety? W samochodzie, dla urozmaicenia, zdarza się to raz na kilkaset razy i nie jest to dla mnie problem "numer jeden"! Ot, ciekawostka polegająca na tym, że jakoś nie umiem znaleźć sposobu na nie poplamienie spodni, choć raczej jestem pomysłowy. Zadałem pytanie z założeniem, że wśród wielu ludzi znajdzie się ktokolwiek, kto znalazł sposób. Jeśli nie masz czegoś konkretnego do powiedzenia, to sobie daruj paplanie! Chcącym mnie obrażać rewanżuję się z góry: a całuj mnie w dupsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdejmij spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, najlepiej jak kobieta połknie i wyliże do czysta. Ale to ograniczę pole możliwości. Moja np. Preferuje prawdziwy seks z porządną penetracją i orgazmem. Potem niekoniecznie ma ochotę na ustne pieszczoty jej "przyjaciela". Zreszrą ja też lubię zdrowe dymanko i wytrysk w środku, a wtedy wycieki są nieuniknione. My zresztą, poza tapicerką, nie przejmujemy się specjalnie. Nieraz obsłużyła mnie ręcznie i - wiadomo- byłem cały upaprany. Do czasu, kiedy ubranie wyschło. I tyle, można wysiadać i iść do reściów na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to jakaś niewygoda, zwłaszcza, jak nie używacie gumki. Dlatego jak my chcemy zaszaleć poza domem, to raczej poza samochodem. Jak w lesie, czy w morzu rozchlapiesz spermę, to nic. Jak sklepowa przymierzalnia, czy klatka schodowa, to mąż wyciera swojego w moje majtki (drań), a ja przez jakiś czas nie mogę siadać, żeby wszystko wyschło pod spódnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×