Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszelasttime

Tylko mezczyzni ODpowiedzcie

Polecane posty

Gość gośćAdrian
mój wpisbpowyzej był do Troche zawiedziona wpisami dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
"Zawiedziona wpisami" wiesz, to twoje zdanie i masz do niego prawo, jakie by nie było :D Nie tobie mam zadanie robić dobrze w końcu. Te, które to zadanie obejmuje, nie narzekają. A zarówno mojej dziewczynie jak każdej innej, z którą się spotkałem w ciągu ostatnich 10 lat, zdecydowanie wystarczy fakt, że potrafię docenić również ich rozkosz. Ego to straszna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszelasttime
Do goscAdrian. A skad wiesz ze nie masturbowalbys sie? Byles juz z kobieta? Faktycznie jest tak, ze reka daje wam bardzo wiele przyjemnosci i zmiana dloni tez daje inne doznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszelasttime
Teppic to nie zmienia faktu,ze przyjemniej ci walac konia niz penetrujac cip*ke. Wiec chyba te nasze pochwy sie nie udaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche zawiedziona wpisami
Oczywiscie,to moje zdanie. Moze nie jest to jeszcze prawdziwe uczucie zeby musiala czuc zawod z tego powodu? Ja bym mocno czula. Nie spotkalam faceta ktory szybciej konczy z renia, ktoremu ciezko dojsc podczas seksu. Ale pewnie u wiekszosci jest tak,ze to jednak reka daje wiecej... Coz dla mnie to przykre i mimo iz mam autorke za trola to poniekad ma racje. GoscAdrian; a masz jakies doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Słuchaj, spłycasz temat trochę. Powodów dla których mężczyzna nie dochodzi w trakcie seksu może być wiele i tak się składa, że znam dobrze swój i nie ma on nic wspólnego z brakiem urody u mojej dziewczyny, bo dla mnie jest z******ta. Ja po prostu nie używam prezerwatyw. Nienawidzę tego uczucia i spróbowaliśmy tego może 3 razy w ciągu 10 lat związku. Za każdym razem bez zmian. Ponieważ tak to wygląda, wytworzyłem sobie żelazną dyscyplinę. Po prostu podświadomie zawsze uważam na to, żeby nie przekroczyć pewnego momentu. Nie znaczy to ani, że nie mógłbym dojść w trakcie seksu (bo kilka razy się zdarzyło, bo nie ta dziurka), ani, że jestem podniecony do granic. :) Gwarantuję ci, że mimo niedochodzenia sterczę na pełną długość i grubość tak długo, jak staram się i ja i dziewczyna w moim łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszelasttime :) wpadnij do mnie zrobię ci szkolenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej szkolenie nie pomoże. Możesz ZA SZYĆ JEJ CIP SKO::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdrian
to zrób eksperyment jak będziesz samä w domu i będziesz wiedziała że Twój facet przyjdzie za godzinę, zrób sobie sesję masturbacyjną gwarantuje Ci, że jak po paru orgazmach ciągłej godzinnej masturbacji w końcu do domu wejdzie facet to sie na niego rzucisz kobieca masturbacja tylko je mocniej nakręca do sexu wuec nie ma do tego przeciwwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdrian
to powyżej było do Troche zawiedziona wpisami dziś zrób taki eksperyment o napisz czy nie mam racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet zaczyna od minetki i potem dopochwowy ale są pozycje które powodują że facet czuje cię do końca i dobija do macicy wtedy czuje rozkosz. Z moim rozmawiamy bez tabu o wszystkim. Pozycja ginekologiczna czy przodem do siebie na krześle itd. . Mój jest nawet podczas badań ginekologicznych cipki mam prawo go mieć tak stanowi prawo a swojej połówki się nie wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiedziona wpisami jesteś głupia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze lepsza reka od niechętnej kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
A to jeszcze inna kwestia. Skoro kobieta nie zawsze może mieć ochotę, mężczyzna ma chyba pełne prawo wyręczyć ją w tym niechcianym procederze. Wilk syty i owca cała, chciało by się rzec. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc0877
Ja tam zawsze jestem chetna. I byloby mi przykro gdyby facet walil konia majac mnie. Nie mam zachamowac, cwicze tez miesnie pochwy zeby byla jak najciasniejsza. Nie moge zrozumiec,ze faceta bardziej podnieca reka niz pochwa,eydawaloby sie ze jest mieciutka i przyjemna a tu? Teppic pisze ze reka zmienia doznania, wtf jakie wy macie doznania trzepiac kapucyna? Ok nauczyles sie powstrzymywac co nie zmienia faktu ze to reka zapewnia Ci orgazm. Nie chodzi tylko obwyglad dziewczyny alr lle o budowe jej pochwy jezeli ratuje tu tylko reka to klmoze powinna cwiczyc miesnie tzw kegla? Wydaje Ci sie za luzna? Odczuwasz po prostilu ze masz w niej mniej doznan niz z reka_? Tak od siebie. Po to sie wiaze z kims zeby nie dogadzac sobie sama, jezepibwy nie umiecienzrezygnowac z waleniankonia, oznacza to po prostu ze partnerki nienrobia wam dobrze tak jakneynsobie sami, ze z nami pod wzgledem przyjemnosci jest wam gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
nic nie zastąpi c...pki ale jak kobieta to kłoda łóżkowa, to nie pomoże jej nawet dobre gotowanie i prasowanie koszul skończ już ten temat w sexie trzeba umieć i dawać i brać, wszystko ma swój moment i czas wszystko może być dobre jeśli jest prawdziwe a nie sztuczne a ty pytasz o to czy jedna sztuczność jest lepsza od drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz rozwalone c****ooo to nic na to nie poradzisz. Ale zawsze możesz dać w doope jest ciasna i tez jest z***biscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc0877
Ja tam zawsze jestem chetna. I byloby mi przykro gdyby facet walil konia majac mnie. Nie mam zachamowac, cwicze tez miesnie pochwy zeby byla jak najciasniejsza. Nie moge zrozumiec,ze faceta bardziej podnieca reka niz pochwa,eydawaloby sie ze jest mieciutka i przyjemna a tu? Teppic pisze ze reka zmienia doznania, wtf jakie wy macie doznania trzepiac kapucyna? Ok nauczyles sie powstrzymywac co nie zmienia faktu ze to reka zapewnia Ci orgazm. Nie chodzi tylko obwyglad dziewczyny alr lle o budowe jej pochwy jezeli ratuje tu tylko reka to klmoze powinna cwiczyc miesnie tzw kegla? Wydaje Ci sie za luzna? Odczuwasz po prostilu ze masz w niej mniej doznan niz z reka_? Tak od siebie. Po to sie wiaze z kims zeby nie dogadzac sobie sama, jezepibwy nie umiecienzrezygnowac z waleniankonia, oznacza to po prostu ze partnerki nienrobia wam dobrze tak jakneynsobie sami, ze z nami pod wzgledem przyjemnosci jest wam gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
To prawda, że lepiej robię ja jej niż ona mi :D Ale mnie to nie przeszkadza, podział odpowiedzialności w naszym związku usprawiedliwia to. Zarabiam tyle, co ona, ale ona pracuje ciężej, więc wieczorem trochę jej pomagam się zrelaksować. ;) Widzisz, jestem pewny, że kiedy już myszkujesz sobie w szparce, też masz swoje ulubione sposoby. Spłycając masturbację do ruchu posuwisto-zwrotnego odmawiasz mężczyznom wysublimowania. Tak jakbyśmy my nie mieli punktów erogennych. Mogę bawić się całym członkiem albo dręczyć żołądź. Mogę docisnąć krocze i wypchnąć jeszcze 2-3cm penisa na zewnątrz, zwiększając przyjemność. Mogę zmienić rękę itd. Nie rozumiem, dlaczego masturbacja miałaby stanowić obrazę dla kobiety, skoro stanowi nawet stały element również wspólnego seksu. Mało jest przyjemniejszych widoków niż zmęczona, ciężko dysząca po orgazmie dziewczyna, leżąca obok mnie i bawiąca się leniwie guziczkiem patrząc na mnie, również nie bezczynnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w pochwie caly czlnek jest pobudzany teoretycznie, penisnpowinnien byc caly stymulowany, po prostu dla mniento chore ze bardziej podnieca cie reka od cipk*i. Ale wytlumacz mi , dlaczego reka daje ci wiecej? Ja nie mam jakis wrazliwych punktow. Lubie gdy mezczyzna bawi sie guziczkiem podczas seksu. Ja np nie umiem tak milo sobie zrobic. A myslalam ze reka jest twardsza a tu jednak. No ale reke mozecie scisnac a cip*ka pewnie luzniejsza sie wydaje? Nie przypuszczalam ze zwykle ruchy gora dol reka was tak podniecaja. Wiesz , ja nie splycam masturbacji ale mi na miejscu twojej dziewczyny byloby przykro ze lepiej sobie dogodzisz reka niz ja Ci potrafie ci*pka. Jednak to ideologie do tych naszych pochw :) Uwazam,ze masturbacja jakongra wsdstepna moze byc fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooooooo
Zmiana rekibzmienia DOZNANIA? NA JAKIE?? bo mi nie zmienia jaknwloze inne palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszelasttime
Ja mam jedna prosbe. Napisz tylko czy po prostu pochwa nie masuje tych punktow czy jakos slabiej, moze tam; co robi pochwa ze jest gorsza pod wzgledem technicznym dla mezczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręką doprowadzam się do orgazmu, ale potem chętnie spuszczam się na albo do buzi partnerki. Tak prosto w ci/pkę to nie ciekawie jest. Lepiej chociaż na piersiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do cipk*i jest dla mnie najintensywniejszy orgazm. Nie ciekawie gosc wyzej? Co za debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Słuchajcie, to nie tak. Zarówno szparka i ręka mogą być wygodne bądź nie :D Nie dalej jak wczoraj wieczorem obudziłem narzeczoną sterczącym przy twarzy interesem. xD Chętnie zabrała się do pracy, ale szparka potrzebowała czasu, żeby się nawilżyć, więc pierwsze kilkadziesiąt sekund było nieprzyjemnie. Jeśli wróciłbym po 20h pracy młotem w kopalni i miał dłonie jak bieżnik Jelcza to pewno masturbację też bym odpuścił. :D Chodzi o to, że zarówno seks normalny, oralny, analny, masturbacja... słowem - wszystko podlega modyfikacjom. Partnerka czuje mnie kompletnie inaczej, kiedy wchodzę w nią na pieska i kiedy mnie ujeżdża. Wystarczy, że mocno napnę mięśnie brzucha, a kuśka nagina się do góry na tyle, że drażni punkt G, co kompletnie zmienia doznania i moje i jej. Tak samo mogę kombinować na różne sposoby z ręką. Nie chodzi o to, że jest przyjemniej, bo wcale niekoniecznie. Doznania z masturbacji są bardziej skoncentrowane. To tak, jakby porównywać pracę niezawodnego niemieckiego silnika z procesem malowania dzieła sztuki Pollocka :D Zarówno silnik i obraz są na swój sposób piękne i unikatowe, ale ciężko porównywać je jakościowo. Nie wiem, co jeszcze mógłbym napisać, żebyście nie czuły, że jest to dla was ujma, więc przytoczę mądre życiowe motto: "Jeśli ktoś widzi obrazę tam, gdzie nie była zamierzona, problem nie leży w obrażającym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok rozumiem. Ale napisales ze reka kontrolujesz wszystkie punkty draznisz ito, tak jakby cipk*a tego nie robila. Ze zmieniajac reke, sa inne dozniania, a w pochwie dozniania sie nie zmieniaja ciagle? A jak sie dla Ciebie roznia odczucia te podczas penetracji a te podczas masurbacji? Czy dlonie sa delikatniejsze, mieksze? Wiesz, ja np cwicze miesnie tzw kegla zeby maz mial jak najlepiej... Doswiadczyles takiego zaciskania? Czy te doznania z masurbacji i oralu intensywniejsze niznpodczas seksu waginalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche zawiedziona wpisami
"Doznania z masturbacjinsa bardziej skoncentrowane"- mozesz rozwinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teppic- nienpisz nic na sile. Jezelibfaktyczniebtak jest ze dla Ciebie ba pewnie dla wiekszosci mezczyn barfziej podniecajaca jest masturbacja reka to trudno. Lepiej wiedziec i sie z tym pogodzic. Niestety nienna wszystko sie ma wplyw w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Prawdopodobnie chodzi o to, że doznania podczas stosunku ciężej ukierunkować. Po pierwsze dlatego, że są zależne od dwóch osób zamiast jednej, po drugie dlatego, że jest to tylko tak skuteczne, jak wy same. Ktokolwiek się masturbuje, mężczyzna czy kobieta, zna siebie najlepiej. Inny człowiek może go rozumieć CO NAJWYŻEJ równie dobrze. Tak naprawdę nie sądzę, że posługiwanie się tylko moim przykładem to dobry pomysł. Większość doznań pochodzi z głowy a tę każdy ma inną. Jeśli "podłoże" zostanie odpowiednio przygotowane (troszkę wspólnego fantazjowania, gra na znanych fetyszach), równie dobrze mógłbym zacząć się zbliżać w ciągu minuty, bo kochanka trafiła w czuły punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepoic Czyli podsumowujac ;kazdy facet sobie lepiej dogodzi reka bo my cip*ka raczej nie natrafimy na czuly punkt? Czyli reka da kazdemu wiecej przyjemnosci? Chyba sie jakos uda. . Rozumiem,ze w glowie masz poniekad przyjete ze masturbacja jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×