Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile waza wasi 8 letni synowie

Polecane posty

Gość gość

bo mój syn wazy 36,4 kg ma 136 cm wzrostu i w bmi wyszło ze ma nadwagę .Troszke mnie to zszokowało bo uwazam ze jest szczuply może nie chudy jak patyk ,ale tez nie gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to tucznik nie dziecko :o i ty jeszcze uwazasz ze jest szczuply? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo waży chociaż wysoki jest, więc może i nie gruby... Moja 7-latka waży 22kg, wzrost około 120cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka tez gruba :o ludzie, wezcie sie za swoje dzieciaki a nie tylko gniją przed tabletami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 19 marca skonczyla 8 lat.ma 134 wzrostu wazy cis ok 22-23kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie gruby ten twój syn. Mój ten sam wzrost co twój a waży 27 kg. Pewnie czekoladkami go uspakajasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruba niecale 22 kg? Jest najchudsza w klasie, spodenki na szerokość wchodzą na 104 taka chuda... chyba dzieci nie masz i nie widujesz jak takie bzdury piszesz... wyglada jak niedozywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie matki jak ty często widzą problem w innych dzieciach a w swoich juz nie. Oczywiście szczupły jest tak sobie to tłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gruba niecale 22 kg? J x tak, gruba. Waze 31 kg wiecej od twojego spaślaczka, a mam 175cm wzrostu i jestem dorosłą kobietą. ona nie powinna wazyc wiecej jak 18kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynka 7 letnia waży ok. Syn autorki już NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn waży 41kg ma 140cm wzrostu według mnie ma nadwagę według pani doktor ma więcej mięśni niż tłuszczu i wygląda n szczupłego i mam się nie przejmować i nie szukać na siłę problemu. Syn lubi zjeść. Prowadzimy aktywny styl życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiecej miesni niz tluszczu" u dziecka. boze, wy tak idiotki na serio? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mój syn ma 138 i waży 37 kg i tez niby w centylach wychodzi ze gruby a ja tego jakiś nie widzę ,mąż też a akurat jest na nadwagę uczulony.Syn ma szczupłe nogi zero brzuszka rączki normalne. ......to też zależy od budowy są ludzie którzy są naprawdę chodzi dosłownie jak patyk a są tacy ze maja wszystko ba swoim miejscu. Nie wpadaj w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadaj ze normalny ja mam 160 i 48 kg to dziecko przy 135 i 36 kg musi być grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 1.70 i ważę 50 kg twoje dziecko zdecydowanie jest grube a ty sobie dalej wmawiaj ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście madre aż szok. Nie porównuje się wzrostu i wagi dorosłej kobiety do 8 letniego chłopca. W dodatku to chłopiec. Porównaj wagę kobiety o wzroście 175cm i faceta o tym samym wzroście. Zawsze on będzie ważył więcej, mimo że jest tak samo wysoki a będzie szczupły. Kobieta przy tej samej wadze wyglądałaby już grubo. Stuknijcie się skoro jeszcze porównujecie się do 8 letniego chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn 7 lat i 3 miesiące i ma 128xm wzrostu i 21kg. ogólnie twoj syn jest duzy. a to czy za gruby to raczej niech pediatra oceni. ja mam 160cm wzrostu i waze 43kg, mój maz 186cm i waży 85kg ale on ćwiczy sporty walki i jest dość mocno umiesniony a twój 8 latek raczej nie ma muskulatury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 147cm i 33kg.Jest tylko 2cm.nizszy niz 2lata starszy brat. Z jedzeniem nigdy nie bylo problemow w zadna strone.Odzywiamy sie zdrowo na codzien-czasem jakies czipsy lub mc.Syfu typu 7daysy do ust nie wezma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn skończył 7 lat w czerwcu ma 135 cm i 29 kg wagi, chodzi od roku na treningi piłki nożnej 2 razy w tygodniu. Mąż 185 cm ja 175 waga w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 a ile waży starszy brat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazy 1,5kg.wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg siatek centylowych, 8 letni chlopiec powinien srednio wazyc ok 30kg przy 130cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poloa

Mój syn który ma 8 lat, 140 cm. waży 26 kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To moje to pewnie wg was grubasy, starszy ma około 125 cm i waży 23 a młodszy będzie miał ze 115 i waży koło 18-19, a co do mięśni, wiadomo, że 8 latek nie ma bicepsów, ale moje dzieci od ukończenia 2 roku jeżdżą na wszystkim co ma kółka i gołym okiem widać, że mają wyrobione mięśnie, a grama tłuszczu na nich nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale tu szambo na tym forum.  Zero merytoryki, tylko docinanie sobie nawzajem. Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaa
Dnia 26.08.2017 o 00:02, Gość gość napisał:

bo mój syn wazy 36,4 kg ma 136 cm wzrostu i w bmi wyszło ze ma nadwagę .Troszke mnie to zszokowało bo uwazam ze jest szczuply może nie chudy jak patyk ,ale tez nie gruby

Mój syn ma 11 lat 8 miesięcy, waży 37 kg ... mierzy 158 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj syn ma 9 lat w pazdzierniku. Ma 142 cm i 34 kg wagi. Jest chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

148 i 42 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×