Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatea

Jo Nesbo pisze niesamowicie

Polecane posty

Gość Anatea

jestem oczarowana jegk ksiazkami. Seria kryminalow z komisarzem Harry Hole jest z******ta. Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiki
Mnie jakiś czas temu to kolega polecił i stwierdzam, że fajnie się to czyta. Choć osobiście wolę horrory autorstwa Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przepadam za nim, wole A. Kava

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za S. Kingiem miało byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiki
Dlaczego? King potrafi wciągnąć i zadziałać na wyobraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogolnie zawsze czytałam bardzo duzo ksiazek ale z wiekiem staje sie wybredna i nie marnuję oczu na cos co mnie nie pociaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Oczarowana to dobre słowo. I pomyśleć, że kupiłam jego książki w Empiku zupełnie nieświadoma tego, co mnie czeka. Super. Po prostu super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejkon

A ta nowa pozycja - virtualo.pl/ebook/noz-i243040/

Poziom utrzymany? Kolejny dobry kryminał? Widzę, że ma już bestsellera, ale to nic nie znaczy. Interesuje mnie sama treść. Jak dotąd zawiódł mnie jeden jego tytuł. Nie chcę takiego trafić kolejny raz. Podzielcie się proszę doświadczeniami. Ewentualnie - co jeszcze ciekawego wyszło w ostatnim czasie z kryminałów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankol

Też zamówiłem ten ebook z Virtualo wygodniej mi tak czytać - szczególnie w drodze. Historia Hola jest moim zdaniem w dalszym ciągu prowadzona na fajnym poziomie. Jestem pod mega wrażeniem gości, którzy faktycznie są w stanie przez długi okres utrzymywać to na wysokim poziomie, tzn. twórczość. To samo dotyczy np. Mroza.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaka M

Nóż jest świetny, mnie zawiodl tylko jeden tom i to pierwszy - "Człowiek nietoperz". Każdy następny jest jeszcze lepszy od poprzedniego. A propos, czytal już ktoś? Jak wrażenia? W następnej części na miejsce Holego wskoczy pewnie Larsen, a Hole wyjedzie na drugi koniec świata, z którego oczywiście wróci żeby pomóc w złapaniu kolejnego ...ca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×