Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość RK94

Nie chcę być nigdy w ciąży

Polecane posty

Gość RK94

Mam 23 lata, nigdy nie uprawiałam seksu. Mieszkam w pojedynkę, jednak zauważam, że na moim osiedlu jest bardzo dużo młodych rodzin-mają małe dzieci. Moja sąsiadka z mieszkania obok zaszła teraz w ciążę, jest to coraz bardziej widoczne. Ja nie chcę być w ciąży, nie tylko teraz, ale w ogóle nigdy. Przeraża mnie perspektywa 9 miesięcy ciąży, o porodzie nie wspominając. Dziwię się, jak można to spokojnie znosić. No i jeszcze te dolegliwości, na przykład poranne mdłości. Koszmar! Jest tutaj ktoś, kto myśli tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carycka
Tez kiedyś bylam przerazona wizją ciąży i porodu. Teraz juz nawet o tym nie mysle. Poprostu ja nie chce miec dzieci. Nie kazda kobieta musi byc mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszyj piz.ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RK94
Ostatnio, gdy wsiadłam do windy, wsiedli razem ze mną ci sąsiedzi. Uderzył mnie spokój tej kobiety. ja byłam przerażona samą świadomością ciąży, że inny organizm się rozwija we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak kiedyś miałam a teraz oczekuje trzeciego dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, 23 lata to bardzo mlody wiek w czasach, w ktorych zyjemy:)) Wszystko przyjdzie z uplywem lat,tez myslalam kiedys jak Ty:) a teraz nie chce niczego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo, tylko 30lat. Prezerwatywa+pigulki i jesteś bezpieczna. Nigdy nie zgadzaj się na seks bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RK94
Podobno antykoncepcja jest bardzo skuteczna, wystarczy nawet tylko dobrze założona prezerwatywa, bez pigułek, ale tyle się mówi o wpadkach mimo stosowanej antykoncepcji...Boję się. Ja zamierzam rozpocząć życie seksualne po 30., i to tylko po wzięciu ślubu. Tylko czy wiek ochroni mnie przed wpadką? Przecież po 30. płodność spada. Ale z drugiej strony i po 40 można zajść...Głowę mi już rozrywa. Dziecko to jednak obowiązek na całe życie, trzeba utrzymać i wychować, nie podołam temu zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak jak ty w wieku 21 lat. Teraz mam 29 i młody (siedem miesięcy) właśnie sobie śpi a ja piję kawę ;-) Co się zmieniło? Nadal uważam że za mało mówi się jak to wygląda naprawdę, to nie lukier z reklamy pampersa a ciężka harówa ale też fajne momenty, kiedy np. dziś w trakcie karmienia udało mu się powiedzieć ''a ga ma ma''i te duże ciemne oczyska, kubek w kubek takie jak mojego męża. Kiedyś może ci przejdzie a może nie i też fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - trzepa być pieprznięta a nie każdy taki jest aby tyle bachorów narodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RK94
Jak dla mnie nawet chęć zajścia w ciążę podpada pod swego rodzaju masochizm....Patrzę się na tę sąsiadkę, myślę, jaki to "wspaniały" finał czeka ją za kilka miesięcy, a jej mąż....Nie musi się męczyć. Nikt sobie płci nie wybiera. Czasami sobie myślę, jakby to fajnie byłoby być mężczyzną i nie przejmować się takimi rzeczami. Wnerwiają mnie żeńskie szowinistki, które mówią, że mężczyźni to upośledzony gatunek, że są słabi itp. Nie zgadzam się. Mężczyźni to ludzie, a nie potwory. Szanujmy się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to pojechałaś ostro! Wyobraź sobie że bym się z Tobą w życiu nie zamieniła, a po Twoim słownictwie nie trudno domyślić się j jakiego środowiska pochodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ważnie z jakiego środowiska, uważasz , że z patologi, tylko, że ja trzeciej ciąży i w wychowywani trzeciego bachora w życiu nie dałabym rady znieść, a ty niby taka dobrze wychowana na ą-ę, ale w łóżku z chłopem i i wychowywaniu dzieci jesteś nie do z***bania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RK94
No i ten finał-poród to musi być traumatyczne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przeżycia i nie jest to żaden finał a raczej początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciec nigdy dzieci. W porządku. Każdy ma wybór. Dla mnie tylko nienormalne jest Twoje spostrzeganie ciąży jako masochizm. W kapuscie Cię nie znaleziono. Tez byłaś obcym organizmem w łonie swojej matki. Musiała swoje znosić i Cię urodzić. Tez uważasz ze jest nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nigdy nie chciałam mieć dzieci. Kiedyś myslalam ze każda kobietę TO czeka, ale na szczęście mamy wybór. Nie trzeba rodzic dzieci. Jednak czekanie z sexem do ślubu to zły pomysł. W łóżku się trzeba dobrać. Co jak trafisz na impotenta albo zboka jakiegoś? Trzeba zobaczyć jak facet zachowuje się w łóżku, czy to nie jakiś świr co lubi bic albo trójkąty lubi albo anale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zabawna jesteś, naprawdę. Jestem jedynaczką wyobraź sobie. A troje dzieci to nie wiele. Są dużo liczniejsze rodziny. A ty strasznie wulgarna jesteś, język rodem z rynsztoku. Cóż wrażenia to na mnie nie robi. Zgadzam się z jednym! Naprawdę dobrze że się nie rozmnażasz, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo tej od sekretarek :D . bo inaczej taka "przestraszona" by sie wysmętniała na forach dla bezdzietnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Dziecko to jednak obowiązek na całe życie, trzeba utrzymać i wychować, nie podołam temu zadaniu. xx czy nie przesada z tym obowiazkiem na cale zycie? Jesli zyje sie ok 85 lat - jaki procent z tego to opieka nad dzieckiem? Czy opiekujemy sie dziecmi 40- 50-60 letnimi? Faktyczna opieka dotyczy naprawde malego dziecka. Jako 10-12 latka czesto pomagałam mamie, potem po prostu wspołuczestniczyłam w zyciu domowym, a w doroslym zyciu nie pomagam rodzicom nie mniej , niz oni mnie. Z moimi dziecmi jest podobnie. Poza tym zawsze w zyciu sa obowiazki - i tak chodzi sie do pracy, trzeba cos zrobic w domu, uprac sobie, ugotowac. Przy czym jesli sie cos lubi robic, to sie tego obowiazku specjalnie nie odczuwa. Moznaby powiedzic, ze chodzenie na randki to obowiazek - bo trzeba sie ladnie ubrać, zabiera to czas , bywa,ze sie przy tym pocierpi. Ale gdy sie kocha, tego sie nie odczuwa - a dzieci tez sie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślałam w twoim wieku, 6 lat później zmieniłam zdanie :-) jesteś młoda, nie stworzyłaś związku, życie przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy to ja bym nie powiedziała, że nie chcę mieć dzieci. Kiedyś na pewno, ale póki co to się zabezpieczam. Mam jakieś zobowiązania i póki co teraz nie mogę sobie pozwolić. A stosuję teraz antykoncepcję w postaci tabletek belara, więc jestem odpowiednio zabezpieczona i nie muszę się o nic martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Niektóre kobiety dojrzewają do tego późno-inne wcale.No, i fajnie-masz wybór, dzieci nie spadają Ci z nieba prosto w brzuch.Moja nauczycielka od pdż-tu (świadomie miała dużą rodzinę) mawiała, że każdy powinien mieć tylko tyle dzieci, ile czuje, że będzie w stanie pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jak to jest.. ja tez nie chce miec dzieci.. myslalam zeby sie wysterylizowac ale to zbyt duza ingerencja w cialo i hormony.. dlatego zakladam wkladke levosert co 3 lata i mam spokoj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja JUŻ nie chcę więcej dzieci ale rozumiem też jeśli ktoś nie planuje dzieci wcale, mam dwójkę i nie powiem, ciesze się ale nie dałabym rady sobie z trójką, zabezpieczam się na razie tabletkami vines ale na pewno pomyślę o wkładce w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×