Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezerwatywa w pochwie!!!

Polecane posty

Gość gość

Kochane mamusie! Pisze ponieważ mam ogromny problem . Wczoraj z mężem kochaliśmy się w prezerwatywie i po wszystkim zauważyliśmy, ze nie ma jej na członku... Zaczęliśmy jej szukać , bo najzwyczajniej myśleliśmy ,ze po prostu gdzieś spadła . Niestety... nigdzie jej nie było. Weszłam na internet i zaczęłam szukać . Przeraziłam się , bo było napisane ze mogła zostać w środku... próbowałam ja wyciągnąć i nic , poprosiłam męża i tez stwierdził ze jej tam nie ma . Nie czułam nic , co mogłoby potwierdzać ze jest w środku . Natomiast wstałam rano i ta myśl nie dawała mi spokoju , po dłużej ponownej próbie okazało się , ze jest jednak w środku ale utknęła tak daleko , ze nie lada wyczynem było ja wyciągnąć . I teraz moje pytanie. Prezerwatywa nie pękła , wyciągnęłam ja cała , czy jest możliwość ze sperma wylała się do środka i mogłam zajść w ciąże ? Jesteśmy chwile po slubie , ja aktualnie szukam pracy , dlatego z tych względów wolałabym na razie nie zostać mamusia . Proszę o porady , jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup chlopu mniejszy rozmiar :-/! Tak , mogla sie wylac i ryzyko ciazy jest, ale wiekszosc prezerwatyw ma srodek plemnikobojczy, sprawdz na etykietce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar był dobry , bo taki sam jak zawsze i nigdy nie zdarzyła Nam się taka sytuacja dlatego jesteśmy zdziwieni. Wydaje mi się , ze problemem było to jak ja założył dlatego się zsunęła i teraz pytanie czy zsunęła się pod sam koniec czy już wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzyko, że sperma wydostała się z prezerwatywy jest wysokie. Jeśli jesteś okresie okołoowulacyjnym, oczywiście może to się skończyć ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakto nie wiesz...to nie ma spermy w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś sie mogło wydostać, ale jeśli była ze środkiem plemnikobójczym to raczej nic się nie stało. P.S. swoją drogą to musiało być ostro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojemu mężowi podczas stosunku opadł i dlatego prezerwatywa się zsunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne żeby zsunęła się akurat przy ostatnim pchnięciu... Spadła na bank wcześniej. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyciągnęłam to wyglądało na to ze prawie tam nic nie ma. I nie , nie opadł mu wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na ulotce nic napisane o tym czy posiada cokolwiek co redukuje plemniki , tylko to kiedy może się zsunąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to gratulacje, za 9 miesięcy zostaniesz mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka miała taki sam przypadek - poszła do ginekologa po tabletkę po. Lekarz potwierdził, że takie sytuacje się zdarzają oraz że może wtedy dojść do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka "po" odpada , mąż nie pozwoli mi jej wziąć. A nie chciałabym robić czegoś wbrew jego woli. Nie wiem co mam myśleć. Pozostaje mi tylko czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czekaj... wbrew pozorom nie tak łatwo jest zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma malego sisiorka,nastepnym razem kup w aptece rozmiar s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez o tym w ten sposób myśle. Ile par się stara miesiącami i nic , a mi ma się udać za pierwszym razem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie możesz być pewna. Ja z mężem się starałam o dziecko, za pierwszym razem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha łudź sie łudź, marzenia nie kosztują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudapuda
Ale się przy Was uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trudno :) współżyjąc trzeba liczyć się z możliwością zajścia w ciąże . Tak czy siak będziemy się cieszyć , ale ja osobiście wolałabym z ta radością jeszcze trochę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz Ci nie powoli wziąć? Aha. Jakie to żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak raz. Prezerwatywa została we mnie. Akurat ja w ciążę nie zaszłam. Wyciągnął mi mąż, bo ja nie mogłam sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze że mąż nie pozwoliłby ci wziąć tabletki dzień po ,w końcu to też będzie jego dziecko jeżeli w ogóle doszło do zapłodnienia. Powiedz w którym dniu cyklu jesteś czy w ogóle jesteś w okresie okołoowulacyjnym.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 17 sierpnia wiec z wyliczeń wychodzi ze miałam dni płodne. Istnieje taka szansa , natomiast nie ma pewności, ze do zapłodnienia w ogóle doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,to raczej nie zaszłaś.To był 9-10 dzień cyklu.Masz szanse 50/50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko problem w tym , ze ja mam dość nieregularne miesiączki i nigdy nie jest to co 28 dni tylko te daty skaczą . Wiec nie do końca wiem czy sugerować się tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ilu do ilu dni trwają twoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6-7 dni zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykle a nie okres. :O Czyli od pierwszego dnia okresu do dnia poprzedzającego kolejny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×