Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trojkacik

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyno. Szukasz fajnej pary, fajna impreza, fajny hotel, dużo alkoholu i pójdzie:) nie raz już na etapie imprezy nie możemy wytrzymać tak się na siebie nakręcamy, cała czwórka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któryś chetny bzyknac moja zone a ja bede sie przygladal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nurtuje mnie jeszcze jedno, czy jak robicie to z parą, czy utrzymujecie kontakt częstszy, tzn. czy jesteście również znajomymi? Czy tylko na takie schadzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chetnego na 30 tke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavski
Napisalem wyzej ze jestem chetny jak cos, maila tez podalem jesli dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie podalem, pisz na pavpavpavski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moga byc przyjaciele. Moi są z całkiem innego miasta, nic o sobie nie wiemy. Spotykamy się raz na 3-4 miesiące i głównie rozmawiamy kto gdzie był na wakacjach czy wycieczce. I na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź, właśnie też tak słyszałam, że lepiej jest właśnie tak, z innego miasta całkiem i nie podawać żadnych szczegółów o sobie za dużo, żeby nie było niepotrzebnych komplikacji. A gdzie szukaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat kolego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 40l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy był chłopak z Internetu ale to dawno temu. Później para też z Internetu, w sumie dwie i ż ta druga to już 3 lata się spotykamy. W międzyczasie była dziewczyna poznają w swingra clubie ale tylko chyba że 3 spotkania. Generalnie przypadła nam do gustu ta para i od dłuższego czasu tylko z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie stronki, np. lento jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to każda. Na letni też próbowaliśmy. Generalnie trudno poznać dziewczynę bo prawie zawsze to facet podszyw. Z parami łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli mogę zapytać, to czy to nie miało wpływu na waszą codzienność, tzn. słyszałam że niektórzy panowie przestają szanować swoje partnerki lub są zazdrośni. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzy mi sie trojkat ja zona i ten trzeci pomozecie ? mamy po 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam z chłopakiem trójkąt z dość zadbanym starszym facetem około 50 .Chłopak się chętnie zgodził bo był starszy. Facet co ciekawe postawił warunki bez gumy i wchodzi po chłopaku w moją zalaną cipkę. Potem powiedział by opadło podniecenie u nas zwłaszcza u chłopaka był cały czerwony a i ja byłam podekscytowana. Faktycznie gdy chłopak skończył wtryskiem to przytulił mnie rozszerzając nogi troszkę zaczęło się wylewać z cipki. Wtedy wbił się mocno do końca wciskając spermę chłopaka i poczyłam że na prawdę ma dużego i będę mocno zerżnięta ale pomagało mi przytulne się do mnie chłopaka. Gdy zaczęłam dochodzić bo z chłopakiem nie miałam mocno zaczęłam wdychać jęczeć i przy samym orgaźmie krzyczeć chłopak mocniej mnie przytuli do siebie. Więcej nie pozwolił chłopak na trójkąt. Choć miałam straszne pragnienie z tym facetem bo pierwszy raz miałam silny orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×