Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kłopoty uczuciowe rytuały, spętanie miłosne

Polecane posty

Gość gość

Obiecałam pani Alinie, że w ramach podziękowania podzielę się z innymi swoją historią. Byłam na skraju załamania. Mój partner z którym byłam przez 7 lat zostawił mnie z mojej winy. Trochę zaniedbałam związek, skupiłam się na pracy. Dopiero po jego utracie zrozumiałam jak bardzo go kocham. Niechętnie i niepewnie skorzystałam z pomocy pani Aliny. Zrobiła coś, jakieś rytuały. Po dwóch tygodniach były partner zaczął się ze mną kontaktować, mówił że za mną tęskni i żebyśmy dali sobie jeszcze szansę, wróciliśmy do siebie. Przez cały czas miałam z panią Aliną stały kontakt mailowy. Cały czas się stresowałam, myślałam, że zwariowałam. I nagle po miesiącu, ni z gruszki, ni z pietruszki - mój partner wrócił do mnie pełen uczuć! Nasz związek odżył na nowo! Będę dozgonnie wdzięczna pani Alinie. Kontakt do niej mogę podać na priv. mkonieczna67@wp.pl Polecam wszystkim sprawdzić i wystawić potem opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić szczególnie sceptykom i niedowiarkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczarowana miłośc jest nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie kogos kocha i nie moze bez niego zyc to sięgnie sie po kazde sposoby by tylko odzyskac faceta wiem cos o tym wiem jaki to ból zyc samej bez tej osoby. sama zastanawial sie nad zrobieniem tego bo niektóre starsze panie znaja sie na takich rzeczach. takie rzeczy istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taie rzeczy istnieja moja babcia to umiala a moja mama zlapala mojego ojca na to i jest z nim caly czas. to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia kazala mojej mamie wlac troche swojej krwi do napoju tacie i od czasu do czasu to powtarzac i zdobyc jego wlosy, krew albo zdjecie i dac je potem babci i babcia zrobila cos z tym, umiala wykonywac takie rytualy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto konkretnie zajmuje sie wykonywaniem takich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Teresa Wozniak jest dobra ( wozniak.teresa01@wp.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Alina jest skuteczna, a przy okazji jest uosobieniem taktu, wdzięku i kobiecości. Ja korzystam z jej porad regularnie (telefonicznie) jest jasnowidzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zamawiał rytuały u pani Teresy Wozniak ?? Proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dokopałam się do tego wątku -ja korzystałam z jej pomocy i zdecydowanie polecam wszystkim panią Teresę Wozniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.11.2017 o 23:50, Gość gość napisał:

Czy ktoś zamawiał rytuały u pani Teresy Wozniak ?? Proszę o kontakt

ja zamawiałam, było ok. po zakończeniu rytuałów otrzymałam od niej pozostałości z rytuałów a wcześniej kazała mi przysłać jej swoją krew, włosy, paznokcie. wiele tutaj osób które oszukują które życzą sobie tylko datę urodzenia do wykonania rytuałów i nic więcej a potem ludzie dziwią się że wykonanie rytuałów nie przyniosło efektów.

jeśli ktoś żąda od was tylko daty urodzenia albo zdjęcia i nic więcej to na pewno nie będą to prawdziwe rytuały (poważne) tylko jakaś zabawa w magię typu zdjęcie, data urodzenia, świeczka, kartka papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam niesamowite rezultaty po .marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne. Odbudowałam relację i długo się zastanawiałam, czy warto zastosować spętanie miłosne akurat w moim przypadku. Dokładnie przemyślałam i z pozytywną intencją zamówiłam. Opłacalność? Cena za miłość moim zdaniem nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×