Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Najlepszy catering dietetyczny w Łodzi to....?

Polecane posty

Gość Julka

Ja od grudnia zamawiam z Łódzkiego Pudełka za namową przyjaciółki, z cen jestem bardzo zadowolona, bo mają fajne promocje, ze smaku również, fajnie, że faktycznie dbają o różnorodność w menu, nie ma mowy o nudzie 🙂 Póki co 5 kg mniej, dla mnie super efekt, walczę dalej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Według mnie wygodnadieta. Moje oczekiwania spełniają w 100%:) Jest smacznie, zdrowo, posiłki są urozmaicone i syte a dostawy na czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianka

Moim zdaniem świeżynka – FitBoxy. Wcześniej byli chyba tylko z Warszawie i 3mieście, a teraz rozszerzyli ofertę. I fajnie, bo przetestowałam i bardzo mi podeszło, po prostu moje smaki. Planuję zakup diety na miesiąc, a potem może na dłużej, jak będzie tak ciekawie i różnorodnie jak w tym pierwszych zestawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marketing szeptany widzę ma się tu dobrze. Widać że to nie prawdziwe opinie. 

Nie zamówię na pewno jedzenia w firmie która stosuje takie prymitywne metody! I wam też radzę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Marketing szeptany widzę ma się tu dobrze. Widać że to nie prawdziwe opinie. 

Nie zamówię na pewno jedzenia w firmie która stosuje takie prymitywne metody! I wam też radzę! 

zamów tam gdzie chcesz najlepiej, mi cenowo i najbardziej smakiem wychodzi w wygodnej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery dżejjn

A ja korzystam z małego cateringu, który otworzył się na moim osiedlu i jest OK cenowo i smakowo - ambrosia catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Mery dżejjn napisał:

A ja korzystam z małego cateringu, który otworzył się na moim osiedlu i jest OK cenowo i smakowo - ambrosia catering

na terenie całej łodzi dowożą? u mnie wygodna dieta, smak mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

O wygodnejDiecie dowiedziałam ze są w Łodzi i zaczęłam zamawiać spowrotem (Wcześniej zamawiałam w Wawie bo tam mieszkalam ) bo tylko ten catering mi służy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z cateringu Miód Malina 🙂 Podoba mi się ich elastyczność jeśli chodzi o podejście do klienta. Można sobie modyfikować dietę itp. Podobnie zresztą jak z godzinami dostaw. Fajnie też że mają bio pudełka - niewiele firm niestety zwraca na to uwagę... no ale wiadomo, najważniejsze są posiłki. A te są absolutnie przepyszne! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×