Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna Pawlik

Aplikacja mobilna

Polecane posty

Gość Joanna Pawlik

Czy możecie polecić jakąś firmę, która tworzy aplikacje mobilne? Mam w planach bardzo rozbudowaną aplikację, więc studenci z ogłoszeń odpadają. Proszę o rekomendacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaDąbrowska
Miałam podobny problem, bo w tej erze smartfonów, tabletów itp. trzeba mieć aplikację mobilną. Problem w tym, że ciężko jest znaleźć dobrą firmę, która zrobi takiego typu aplikacje w przystępnej cenie. Ja szukałam dość długo i zdecydowałam się na IT.expert i z czystym sumieniem mogę polecić. Wykonali aplikację naprawdę świetnie. Aplikacja jest w pełni bezpieczna no i moja firma dużo na niej zyskała - m.in. dodatkowy kanał dystrybucji produktów. Dla mnie to też duże ułatwienie, bo nie muszę nosić wszędzie ze sobą laptopa. Wystarczy że mam telefon i mogę sprawdzić to, czego mi potrzeba - wyniki firmy czy dane potrzebne w kontaktach z klientami. IT.expert - POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisstian
Co do IT Expert to mogę polecić ich jako rzetelną i profesjonalną firmę. Zrealizowali projekt bardzo dobrze i sprawnie, a dzięki stworzonej aplikacji moja firma może się sprawniej rozwijać. Nie ma z nią żadnych problemów i działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×