Gość gość Napisano Wrzesień 5, 2017 Cześć kochane mam pytanie. Pracuje rossmannie na stanowisku asystent . Jestem na zwolnieniu ciążowym. Rodze marzec 2018 , a umowa kończy mi się październik 2018. Jak to jest, czy oni poprostu rozwiążą ze mna umowę w trakcie macierzyńskiego czy są na tyle przychylni. Od czego bądź kogo to zależy ! Pozdrawiam kochane ! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach