Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki do zmywarki, Kraft,Biedronka

Polecane posty

Gość gość

Hej Dziewczyny, któraś z Was stosowała może tabletki z Biedronki Kraft Classic ? Nie mogę znaleźć żadnej opinii w sieci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja. Są beznadziejne. Nie domywają dobrze. Ja używam Somatu i on dobrze domywa naczynia. Wczesniej probowalam ludwika też beznadzieja poziom porownywalny do kraft. nie wiem po co wgl produkują takie dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie polecam... z marek własnych to lidlowe jak już, ale też szału nie ma... najlepsze dla mnie to finish, ale nie jakieś wszystko w 1, tylko oddzielnie tabsy, oddzielnie płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dreft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraft z biedronki to totalne dziadostwo. Trzy razy próbowałam na różnych programach. W jednym tabletka wogole sie nie rozpuscila, a w pozostałych mega smugi i nalot na naczyniach i szklankach - szkoda kasy! Polecam finish sa drozsze ale za to super domywają i wszystko sie bluszczy i bez zaciekow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zadowolona z Kraft cytrynowego.dobrze myją.Jakie Wy macie zmywarki,że tak narzekacie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam i to nie 3w1 nawet i też jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam i sa niezle lepsze od tych z lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami lepiej jest wydać trochę więcej na tabletki bo te tańsze nie tylko nie domywają, a zapychają, przynajmniej ja mam takie wrażenie, odkąd używam lepszych tabletek nie mam problemów z moją zmywarką. Rok temu byłam zmuszona do wezwania http://www.technikan.pl/, ponieważ okazało się, że pralka nie odpompowuje wody tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam i nie byłam zadowolona. Z własnych marek to polecam te z Rossmanna - są rewelacyjne i nawet przy krótkim programie dają radę. No i często są tam jakieś promocje wiec można trafić na bardzo dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Kraft są bardo dobre , łyżki nie mają zacieków, panie które mowią ze nie myja mają zle ustawiony poziom pobierania soli w zmywrce dlatego im nie domywa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagość
To totalna beznadzieja lepsze o sto razy byly biedronkowe glosima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak czasem przez zapomnienie nie dam tabletki to nie jest najgorzej. Chyba myjecie na najkrótszym z programów i tabletki nie mają czasu się rozpuścić. Trochę dłuższy program i wyższa temperatura i nawet kraft domywa jak należy. Do najkrótszych programów to raczej proszek albo coś w płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa beznadziejne i wcale nie takie tanie.Szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bovvska
A ja ostatnio przerzuciłam się na sunlight expert. Bardzo dobre jak dużo tłuszczu i zabrudzeń, wszystko ładnie zejdzie. Wcale nie musi być drogo, żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
To ile one kosztują? Bo do tej pory to trafiam albo na dobre, albo tanie. No i czy na krótkim czasie dają rade? Takim 40 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bovvska
Dają radę spokojnie nawet na 30 min. A ceny to popatrz po promocjach, bo ostatnio ich sporo i opłaca się za tyle tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Dzięki, znalazłam 72 sztuki za 4o zł w selgrosie. Faktycznie fajne. Nie ma na filtrze nawet tego tłustego nalotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bovvska
A brałyście jakieś inne produkty z tej firmy? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Te saszetki do mycia zmywarki kupiłam. Takie wiesz, co się puste zmywanie puszcza raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bovvska
A to będę musiała i ja wypróbować, bo jeszcze nie miałam. Mówisz, że dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gientka
Produkty Sunlight są dość znane, sama kilka razy je kupowałam i całkiem nieźle się sprawdziły. Chociaż zazwyczaj kupowałam ich tabletki all in one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam jakąś chwilę temu Sunlight Classic na promocji i również byłam zadowolona, choć myślałam że ta malutka tabletka nie da rady w mojej ponad 10-letniej zmywarce czegokolwiek zdziałać ;) Kraft również polecam, obecnie go używam i jest o niebo lepszy od Somata a w szczególności Finisha, który w ogóle nie sprawdzał się w niższej temperaturze, musiał mieć zawsze 60. Poza tym cena, póki co, nie kopie po portfelu :) Classic jest niezły, all in one trochę lepszy, ale co komu pasuje samemu trzeba ocenić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepsze są finish , somat i fairy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpns

najlepsze są Dreft! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reds

Kraft lepsze od Finish i Somat, w 45 stopniach ok 30 minut 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawelia

4 lata temu przeprowadziliśmy się z mężem na swoje. Nie wiedziałam jakie tabletki, więc kupiłam Finish All in One. Garnków i białych porcelanowych talerzy nie domywało, na nierdzewnych sztućcach pojawiła się rdza, a na nowych przezroczystych szklankach pojawił się biały nieusuwalny nalot - są jak po piaskowaniu już nie do odratowania. Po zastosowaniu dodatkowo soli i nabłyszczacza przynajmniej zaczęło domywać talerze, ale w garnkach na dnie zrobił się tęczowy wzór. Totalna porażka. A potem kupiłam Kraft All in One i po kilku, może kilkunastu myciach rdza zeszła a tęcza znikła. Domywają dobrze nawet na krótkich zimnych programach, ale stosuję mimo wszystko sól i nabłyszczacz dodatkowo. Ostatnio pokusiłam się o Kraft kapsułki i jednak wolę tabletki. Dodam, że mam zmywarkę Beko. Podejrzewam że tabletki trzeba dobierać do wody w kranie i do posiadanej zmywarki a to oznacza metodę prób i błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamana

Może to też od zmywarki zalezy, nie wiem, ale u mnie one sie nie sprawdzily. Teraz kupuję sunlight i są ok, wszystko czyste, nawet filtr nie jest jakoś szczególnie tłusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminka

Też ostatnio Sunlight kupiłam, te Expert. Teściowa dała mi kilka na wypróbowanie i się do nich szybko przekonałam. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro
Dnia 30.07.2019 o 10:36, Gość Kawelia napisał:

4 lata temu przeprowadziliśmy się z mężem na swoje. Nie wiedziałam jakie tabletki, więc kupiłam Finish All in One. Garnków i białych porcelanowych talerzy nie domywało, na nierdzewnych sztućcach pojawiła się rdza, a na nowych przezroczystych szklankach pojawił się biały nieusuwalny nalot - są jak po piaskowaniu już nie do odratowania. Po zastosowaniu dodatkowo soli i nabłyszczacza przynajmniej zaczęło domywać talerze, ale w garnkach na dnie zrobił się tęczowy wzór. Totalna porażka. A potem kupiłam Kraft All in One i po kilku, może kilkunastu myciach rdza zeszła a tęcza znikła. Domywają dobrze nawet na krótkich zimnych programach, ale stosuję mimo wszystko sól i nabłyszczacz dodatkowo. Ostatnio pokusiłam się o Kraft kapsułki i jednak wolę tabletki. Dodam, że mam zmywarkę Beko. Podejrzewam że tabletki trzeba dobierać do wody w kranie i do posiadanej zmywarki a to oznacza metodę prób i błędów.

Kupujecie all in one mimo że w zmywarce macie załadowaną sól i nabłyszczacz, a potem się dziwicie że zacieki naloty itp. Wystarczy przeczytać instrukcję aby wiedzieć że jeśli stosuje się all in one to nie dodajemy soli ani nabłyszczacza do zmywarki.....tylko po co kupować droższe all in one skoro zmywarka dobrze ustawiona (twardość wody) i stopień dodawania nabłyszczacza, nie potrzebuje all in one, tylko zwykłe bez dodatków czyli classic i osiągnie się lepsze rezultaty niż all in one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×