Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16miesięczne dziecko w żłobku

Polecane posty

Gość gość

Wróciłam do pracy na 1/2 etatu. Syn początkowo miał zostawać z opiekunką, mieliśmy dwie, ale obie panie okazały się nieodpowiedzialne. Nie chcę pchać się w trzecią opiekunkę. Syn pójdzie do prywatnego żłobka - klubu malucha na 4 godziny dziennie. Właśnie naczytałam się, że to dziecku zniszczy psychikę... A jakie są Wasze doświadczenia? Córka chodziła na 3h dziennie, odkąd miała 23 miesiące i było super, dziś jest rezolutną 5-latką. Ale ponoć z chłopcami jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy od dziecka nie od plci. Moja corka non stop chorowala az pediatra mi powiedzial, ze dziecko jest niedojrzale do zlobka (miala 2,5, maly pryw. zlobek w Niemczech) i do 4 lat byla karuzela opiekunek :( co sie zle odbilo na pozniejszej obowiazkowosci corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Chorób się nie boję, będę brała zwolnienie w razie czego. Moja córka też na początku często łapała wirusówki, ale teraz ma 5 lat i do tej pory nigdy antybiotyku nie brała. Jeśli syn miałby częste poważniejsze infekcje, to zrezygnuję z pracy. Chodzi mi raczej o wpływ na psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×