Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hotele Spa

Polecane posty

Gość gość
hmm hmm ja byłam raz w Hotelu Lubicz w Ustce, i byłam bardzo zadowolona z oferty zabiegowej i jeśli chodzi o masaże to widać że ktoś się zna na tym :)) mogę polecić w 1010%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicz czy GrandLubicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję wypocząć w SPA zaoferowanym przez Wille Złotą http://willazlota.pl/ . To bardzo komfortowy kompleks w którym mogłem również liczyć na sympatyczne, morskie otoczenie, ale również restaurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna wanna

Polecam Hotel Iskra w Katowicach. Bardzo kompleksowa obsługa gości. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Fajnym miejscem jest Zamek w Janowie Podlaskim, miłe i kameralne z dobrym jedzeniem. Mają tez bardzo nowoczesne spa, jedno z lepszych w jakich miałam okazję być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Ja się zatrzyłama ostatnio z delegacją w Hotelu Lubicz w Ustce. Piękny Hotel, jak na cene to warunki niesamowite. Po całodniowych wykładach mogłam się razem z współpracownikami zrelaksować w spa. Mają tam wspaniałe zabiegi, pierwszy raz korzystałam z elektoterapii nawet. Bardzo mi się podobało pod względem wystroju i dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znajomy polecił mi gryfgdansk.pl i byłem zadowolony, zajrzyj do oferty, myślę, że jak na weekendowy wyjazd to dobre miejsce, wszędzie łatwo można dotrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W tym roku postanowiłam wybrać się do hotelu ze SPA. Mogę powiedzieć że była to dobra decyzja, bo wypoczęłam jak nigdy. Ja byłam w hotelu  hotelsuprasl.com, który znajduje się na Podlasiu i wam też polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o noclegi w Gdańsku to dobrym wyborem będzie hotel Gryf. Świetnie przygotowany do przyjęcia gości, dodatkowo bardzo dobrze lokalizowany w centrum więc faktycznie nie będzie problemu z tym, by się tam dostać i z tego miejsca będzie się tez miało dobrą bazę na zwiedzanie miasta. Na stronie gryfgdansk.pl można zobaczyć dokładnie lokalizacje i ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×