Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 mies niemowle

Polecane posty

Gość gość

Witam! Moze problem dla wielu dziwny ale jednak martwi mnie zachowanie jednego synka. A jednego dlatego ze jestem mama 3 mies blizniakow. Jeden synek od wczoraj od 19 ciagle spi, budzi sie fakt na jedzenie i jakos zjada z bratem swoja porcje ale zaraz idzie spac znowu. Dzis miala aktywnosc moze raptem dwie godz plus to co jadl. Moczy pieluszki, jak nie spal to usmiechal sie ale byl jak by nieprzytomny. Nic nie dziala na niego. Czy jest sie czym martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze cos wiecej na ten temat? Bo zmartwiona to juz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to poobserwuuj dzieci różne dni mają. Jak mój syn jednego dnia spokojnybitp na przykład mało je długo śpi itp to następnego sobie odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest trochę dziwne , że jest taki ospały. Może bierze go przeziębienie? Temperatura ciała ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temperatury sprawdzalam sa ok. Mocza sie normalnie, zjadly tyle co normalnie choc ten ospaly z mniejszym apetytem. Kupki rowniez w normie. Ogolnie sa to dzieci duzo spiace ale w dzien po kazdym karmieniu ochoczo sie bawily, rozgladaly, szukaly zaintersowania i ten ospaly zawsze potrzebowal smoczka i troszke czasu by usnac. Po karmiebiu i godz zabaw uspypialy na ok 1-2-3 godz zalezy czy to spacer czy na lozku czy bujaczki. Dzis rano wstaly zjadly poszly spac, wstaly zjadaly spaly 3 godz, wstaly zjadly jeden poszedl spac jeden popatrzyl ok godz i poszedl spac, po nast karmieniu odwrotnie i znowu spanie. Przed kapiela spanie, kapiel zjadly i jak zawsze chca by z nimi polezec podac monia popatrzec to teraz juz na reku podczas odbijania usnely tak mocno ze nawet smoczka nie chcialy. To odbiega zupelnie od ich zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie nie panikuj, dzieci maja takie dni, zobaczysz jutro. Albo bedzie ich cos rozkladac, katarek, goraczka itp, albo wroca do normy lub wrecz nie bedzie w ogole spania tylko kompletnie odwrotny dzień. Moje dzieci tez tak maja, tzn syn ma 2 lata to juz niestety nie hehe, ale corka ma 2 miesiace i miala kilka takich spiacych dni, chyba 3 do tej pory i wtedy odsypiala dzien poprzedni bo jej dokuczal brzuszek, skok rozwojowy czy co tam innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli normalnie jedza to nie jest tak zle. Jutro Ci pewnie dadza popalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby do jutra bylo tak samo, idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak maluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci wczoraj autorko odpisalam a dzisiaj moja caly dzien przespala. Maz przeziebiony i mam stresik, bo katar u niemowlaka jest upierdliwy, no ale bedzie co bedzie, moze nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Dziekuje za rady :-) ogolnie sytuacja wyglada tak ze Piotrus bez zmian wcina az mu sie uszka trzesa najlepiej wiecej niz byl by w stanie zmiescic :-) budzi sie w nocy raz troszke podjesc lub kolo 3 nad ranem zjesc porcje. Pawelek ten spioch je ale jest meka przed jedzeniem, otoz wypycha jezykiem butelke, ze tak powiem ,,mamla" smoczek, i rzuca sie jednoczesnie na butelke tak jak by zapominal jak sie je :-/ zmienialam smoczek na inny alw z kazdym jest to samo. Zauwazylam ze nie potrzebuje juz tyle jedzenia wiec wydluzylam czas i dalej jest rzuca sie ale nie potrafi zlapac. W nocy spi mi po 10 godz nawet i dalej nie widze oznak glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn w wieku 2 mies przesypial w nocy 7-9 godzin.. W wieku 3m tez duzo spal w dzien. Teraz ma 6m i w nocy spi 9-11 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj starszy synek tez jest spioch. Jak mial rok spal od 21 - 8.9 rano i 3 godz w dzien. Wczesniej gorzej spaly a teraz mam wrazenie ze przestal im dokuczac brzuszek i spia twardo. Ale zapisuje karmienia i jedza swoja dawke z pudelka na dobe. Najgorsze jest to ze musze karmic ich razem bo caly dzien rozwalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jak miał 3m to spał i jadł tylko. Miał drzemki po 3h nawet. Teraz ma 6m i śpi 2 razy tylko. Zdaza się że 2 razy po 20 min. Godzina to Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×