Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większa i silniejsza

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Mam problem z chłopakiem. Ciągle skarży się że nosze szpilki, mimo że nawet bez nich jestem od niego wyższa (mam 188cm). Ostatnio groził że mi wszystkie wyrzuci! Ponadto jestem od niego znacznie silniejsza, chodzę na silownie od kilku lat i ogólnie jestem nieźle umiesniona :) Jak go przekonać że kocham go mimo jego wzrostu i malutkiej postury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kilka lat okaże się że czujesz się mężczyzną i chcesz sobie penisa doprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wzrostu i postury wciąż czuję się kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ILE WAŻYSZ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80kg. Ale chyba przy takim wzroście to dość normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak przy 188 ale te 80 trochę za dużo spuść do 70:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldgość
Ja mam ok. 175 cm i też mi się podobają takie wyższe (większe) kobiety! Zabierz jego na siłownię lub zróbcie wspólny trening w domu lub parku! A poza tym kto powiedział, że kobieta ma być niższa od swojego chłopaka? To jest stereotyp taki sam jak wiele innych! A co do szpilek możesz powiedzieć, że lubisz wyglądać kobieco, że to Ci sprawia przyjemność i zakładasz je również dla niego! Znam też kilka takich par gdzie kobieta jest wyższa bez szpilek od swojego mężczyzny i to wygląda bardzo OK! Nie musicie wyglądać jak inni, bądźcie oryginalni i unikatowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpilki nosisz to fajnie:) a mini?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak przy 188 ale te 80 trochę za dużo spuść do 70usmiech.gif x co p********z? to jak laska przy 165 wazy 57 to tez jej kazesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie widziałaś tego na początku? On nie widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem goldgoscia, ale jego to wyraźnie kręci. Sama nie wyobrażam sobie, żebym na chucherko zwróciła uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo właśnie zakładam ten szpilki dla niego. Wiem że lubi mnie wyższą, ale trochę się krępuje w miejscach publicznych. A z tym treningiem w domu to w sumie dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldgość
Powiem Ci tak: jeśli jesteście w miejscu publicznym to powiedz sobie w duchu tak: jestem królową a królowa nie przejmuje się opinią innych! Idź jak królowa albo cesarzowa po swoich włościach! I pamiętaj: lew nie pyta się owiec czy może coś zrobić czy nie po prostu to robi! Ja tak zrobiłem w nowej pracy: Idź jak król po swoich włościach wśród swoich poddanych! I działało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam się zachowywać jak jego królowa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldgość
Zobacz jak donald trump się zachowuje! Od małego dzieciaka dziadek i ojciec wmawiali jemu, że jest królem! I teraz jest tym kim jest i nie przejmuje się tym co o nim mówią i jak na niego patrzą on wie że jest jak król to emanuje z niego! Co prawda może to nie jest najlepszy przykład (są lepsze) ale jest znany! Możesz też kroczyć jak Mistrzyni wśród innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja też jestem wyższa o 2 cm od chłopaka swojego i waże więcej o 6 kilo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×