Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co kupić mężowi na urodziny?? kompletny brak pomysłu

Polecane posty

Gość gość

kompletnie nie mam pomysłu co kupić mężowi na urodziny, za 3 tygodnie 32 urodziny, rok temu kupiłam perfumy Dior i golarkę elektryczną bo chciał taką, ale w tym roku kompletnie nie mam pomysłu, może coś poradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat takie praktyczne rzeczy jak golarka czy trymer chyba zawsze cieszą. :) Ja kupiłam mężowi trymer Panasonica na urodziny i spodobał mu się tak praktyczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr3kkk
Może jakiś przyrząd do siłowni np. hantle albo wyciąg ? Albo coś z elektroniki, jakieś radyjko wielopasmowe, albo aparat fotograficzny lustrzanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co lubi twój mąż ? Jeśli lubi gadżety to powinnaś zajrzeć na http://4gift.pl/. Jeśli jest fanem Gwiezdnych Wojen to znajdziesz tam dużo fajnych rzeczy z ich motywem. Może to też być niespotykany budzik lub fajny kufel do piwa. Wybór zależy od gustu męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floristka
a jaki ma styl? może coś więcej? mój jest wlasciwie na codzien do pracy pod krawatem a w weekendy jest po prostu mój :D kupiłam mu ostatnio naszyjnik na galante.pl właściwie to rodzaj wisiorka - talizmanu który nosi zarówno do pracy pod koszulę, ale zwlaszcza bez koszuli prezentuje sie w nim swietnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz pomysłu, inspiracji możesz poszukać na https://pokazy-iluzji.pl/ Chociaż taki występ nie należy do typowych prezentów, dostarcza naprawdę wielu niezapomnianych wrażeń, które w moim przekonaniu są cenniejsze od niejednego upominku, który po kilku tygodniach tylko zbiera kurz na półce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lombard, pożyteczy będzie dla rodziny i społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może perfumy? Znalazłam jakiś czas temu rozlewnię perfum w której jakość nie jest im obojętna a wręcz przeciwnie. Na galeriazapachow.pl mają duży wybór dobrych perfum a do tego w dobrej cenie. Kupuję dla siebie i męża i jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia333
Ja swojemu mężowi kupiłam torbę na stronce zeskory ;) Nienawidze jak nosi wszystkie rzeczy w kieszeniach , albo co gorsza - ja mu musze nosic rzeczy w swojej torebce! Mysle ze to fajny i praktyczny prezencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golarka jest uniwersalnym pomysłem, kup mu jakąś Panasonica i będzie zadowolony. Mój mąż by się ucieszył, ale ma już swoją golarkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co za jego zdrady mu kupować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mu dwie golarki? Para skarpet i pokrowce na siedzenia do fiata 125p* :classic_cool: Ja od siebie polecam dobry obiad taki jak lubi (kolację ) . Prezenty nie muszą być wyszukane wszak to nie 30 urodziny. Płyta z ulubioną muzyką, struny do gitary, gitara (gdyby miał struny a nie miał instrumentu). Wedlowski tort czekoladowy (bo dobry) pomysłów jest wiele. * o ile jeździ fiatem 125p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takeda

Może jakaś optyka myśliwska, w spyoptic maja super ofertę i na pewno coś Ci doradzą, faceci lubią takie rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenshi
Dnia 19.04.2019 o 11:02, Gość Takeda napisał:

Może jakaś optyka myśliwska, w spyoptic maja super ofertę i na pewno coś Ci doradzą, faceci lubią takie rzeczy!

Oj lubią lubią. Ja jestem myśliwym a jeszcze nie dostałem od żony lunety. Może faktycznie pokaże jej ten spyoptic i sama zrozumie o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

ja kupilam mojemu mezulkowi nowy telewizor. z racji tego ze jestesmy juz 15 lat po slubie kupujemy sobie prezenty tylko po wczesniejszym uzgodnieniu, wiec w tym roku padlo na tv kruger&matz. i tak planowalismy od dluzszego czasu wymiane telewizora w sypialnii, wiec akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witryna

Ja kupowałam mężowi amplituner ze sklepu TopHiFi, i się bardzo ucieszył. Teraz przynajmniej wiem, gdzie moge kupić najlepszy sprzęt audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witryna

Ja kupowałam mężowi amplituner ze sklepu TopHiFi, i się bardzo ucieszył. Teraz przynajmniej wiem, gdzie moge kupić najlepszy sprzęt audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×