Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina_1993

Aliexpress wady i zalety ?

Polecane posty

Gość Karolina_1993

Cześć Często słyszy się, że zakupy na platformie Aliexpress są niebezpiecznie, kiepska jakość produktów itd. Chciałabym poznać opinie ludzi, którzy tam robili zakupy. Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam rzeczy wygladaja jak odpady z fabryki jest mnostwo wad i niedociagniec szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zdarzyło kilka razy zamawiać z aliexpress. Kierowałam się ocenami innych kupujących oraz intuicją. Uważam że bez sensu jest kupować tam ubrania bo to taki sam syf jak ze stacjonarnych chińskich sklepów czy bazarów. Ostatecznie jakby coś mi bardzo się spodobało to przez zakupem sprawdziłabym skład materiału. Natomiast zamawiałam drobiazgi z raczej wytrzymałych tworzyw np drewno, aluminium. To był chociażby młynek do pieprzu, jakieś drobne artykuły do dekoracji wnętrz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaleta jest oczywista - tanio, a wady jak już ktoś napisał - produkty są raczej słabej jakości, na zdjęciach i w opisach prezentują się oczywiście znacznie lepiej:P ale w sumie czego się spodziewać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbysio
Zaleta jest taka, że kupujesz to samo co w Polskich butikach, ale po znacznie niższej cenie. Jedyną wadą dla mnie jest długi czas oczekiwania na paczkę - bo wysyłają z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumę na smartfona kupiłam za 5 zł, doszła w dwa tygodnie. U nas takie same za 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela_wro
jakies male p*****lki to warts pokupowac, ale co do elektroniki, to na podstawie moich doswiadczen - dno. zdecydowanie lepiej troszke dolozyc, albo po prostu wziac na raty w jakims media expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczna
Ja dość długo wzbraniałam się z zakupami na AliExpress. Kilka razy zamawiała mi coś koleżanka, sama jakoś nie miałam "odwagi". Pewnego razu trafiłam jednak na sklep Allinside i "przepadłam". Możemy tutaj kupić właśnie rzeczy z AliExpress, ale mamy stronę po polsku, a obok tego sklep udziela gwarancji. W niskiej cenie znajdziemy różne rzeczy - kosmetyki, ubrania, biżuterię, telefony komórkowe i wiele innych. Polecam https://allinside.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanielDante
Nie wyobrażam sobie życia bez aliexpress ;) Szczerze, to chętniej robię zakupy na aliexpress niż na allegro... Kiedyś allegro było moim numerem 1, ale zrobił się straszny śmietnik i przez jakiś czas miałem nawet problemy ze zrobieniem zakupów, bo tak mieszali i kombinowali spece z allegro. Na aliexpress kupuję już kilka lat, głównie zabawki dla dzieciaków, które w Polsce nie są dostępne, albo dopiero wchodzą na rynek. Akcesoria do tabletów czy telefonów również kupuję na aliexpress. Dużo rzeczy tam kupuję i w sumie przyzwyczaiłem się już do czasu oczekiwania i wcale mi on nie przeszkadza. Zaletą jest to, że chińczycy są naprawdę przyjaźni i nie zdarzyło mi się, żeby któryś chciał mnie oszukać. Reklamacje normalnie przyjmują na podstawie fotek czy filmików, nie muszę odsyłać im towaru, tylko zwracają kasę lub wysyłają drugi raz. Na allegro musiałbym się wkurzać, odsyłać towar na swój koszt, pisać mnóstwo e-maili, żeby dowieść swojej racji. Z Chińczykami bez problemu, mimo że nie jestem jakimś mistrzem języków obcych, tj. angielskiego... Aplikację mobilną też mają bardzo przejrzystą i wygodną w użytkowaniu. Kupony, promocje - na aliexpress znajdę wszystko czego mi potrzeba :) Owszem, na allegro też jest dużo fajnych rzeczy, ale jednak to nie to samo. Zakupy u Chińczyków robię bez stresu i jeszcze mi się nie trafiło, żeby jakiś towar był bardzo słabej jakości. Zależy co się kupuje. A jeśli chodzi o ciuchy, to w polskich galeriach jest mnóstwo ubrań jakości porównywalnej do tych z Aliexpress, a ceny w galeriach kosmiczne, nawet 100% wyższe, bo mają metkę... Polecam aliexpress, jeśli ktoś ma jakiś problem lub chce coś zamówić, a nie ma pewności, to chętnie pomogę. A tym co znają i lubią aliexpress proponuję rejestrację w programie partnerskim, gdzie za każdy zakup na aliexpress otrzymamy 10% zwrot gotówki. Dla AliManiaków to obowiązkowa rejestracja :) Program jest w pełni wypłacalny i nie ma ukrytych haczyków. Też nie wierzyłem, ale w końcu się przekonałem i zakupy na aliexpress stały się jeszcze przyjemniejsze, bo 1/10 gotówki za zakup wraca z powrotem do mnie :) Na allegro jeszcze tego nie grali, więc póki co Aliexpress górą :) https://www.planetplus.pl/rejestracja/34003/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkax
Zalety: -duży wybór -jak dobrze poszukasz to znajdziesz produkt, który jest w pl za 60 zł to na Ali zapłacisz 20zł na przykład -nie płaci się cła (dopiero od dużych kwot np telefon komórkowy) -koszt przewalutowania płatności to grosik, dwa grosiki dosłownie na zakup -bezpieczne płatności przelewy24 -Ali daje kasę sprzedawcy dopiero jak potwierdzisz otrzymane zamówienie -darmowa dostawa Wady: -długo czekasz (14-60 dni) -nie znasz jakości produktu, chociaż można zapobiec kupieniu bubla jeśli przeczytasz komentarze osób które już kupiły dany produkt (często są też zdjęcia Ogólnie na 1 rzut można spróbować coś taniego kupić, tutaj podaje linka do towarów max za 5$ oczywiście na Aliexpress a nie jakiś spam http://got.by/2ghmrt Chętnie pomogę nowym użytkownikom. Odpowiadam na pytania dotyczące aliexpress, zakupów, trackingu, wysyłek, sporów itp. Wystarczy wysłać do mnie wiadomość na fb :-) Jeśli podoba Ci się to co robię zajrzyj na moja stronę na fb i zostaw like:-) Wrzucam tam sporo fajnych rzeczy z Ali. Pozdrawiam https://www.facebook.com/ZnaleziskaMagdy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej już w media expercie kupić a nie kurde może jeszcze ankietke zrobicie i wygracie 750 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zakupy internetowe to ja mogę polecić www,Stonki.com.pl po co szukać za granicą skoro w Polsce też można znaleźć bardzo fajne rzeczy w niższej cenie? Sama się o tym przekonałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×