Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Cofnięta dolna szczęka (obraz USG w 21tygodniu ciąży)

Polecane posty

Gość gość

Hej! Byliśmy na badaniu połówkowym z dzidzią wszystko w porządku, ale lekarz zauważył, że ma cofniętą dolną szczękę. nie zwróciłam na to zbytnio uwagi, jednak po dokładnym przyjrzeniu się zdjęciu usg widać, że szczęka jest w tyle. Jak to będzie wyglądać? Czy to się jeszcze jakoś zmieni? Jestem przerażona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zadałaś te same pytania lekarzowi, który wykonywał badanie? Chyba on lepiej potrafiłby powiedzieć niż przypadkowe osoby z internetu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kitu. Do lekarza z tym a nie na kafe piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie noworodki maja cofniętą dolną szczękę, to fizjologiczna sprawa, potem się to wyrównuje pytanie czy ma normalnie cofniętą czy jakoś nadmiernie, chorobowo być może lekarz tylko skomentował to cofnięcie, co jest normalane i albo wie o tym, że to norma, albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u lekarza jakoś nie zwróciłam na to uwagi, dopiero po dokładnym przyjrzeniu się na zdjęciu usg widać ze jest cofnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lekarz skomentował to tylko tym, że od razu jak wyjdą dziecku ząbki zgłosić się do stomatologa żeby ocenił więc to troche zbiło mnie z tropu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może tylko lepiej to widać akurat, może dziecko dobrze się ułożyło mi w szpitalu lekarz mówił, ze wszystkie noworodki maja cofniętą dolna szczękę, mój syn tez miał i dziwnie to wyglądało, teraz jest równa zobaczycie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co by się nie działo po urodzeniu to są lekarze, jest chirurgia, a może jeszcze sie wyrówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Można wiedzieć jak skończyła się ta sytuacja? Dziecko urodziło się z tą cofnięta żuchwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×