Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

bardzo bolesny okres

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, pomóżcie, bo już nie wiem co robić. Mam co drugą miesiaczke strasznie bolesna, w pierwszy dzień to normalne funkcjonowanie jest wrecz niemozliwe. Mam mroczki przed oczami, drętwienie rąk, odruch wymiotny, ból lagodnieje jak się położę. Byłam u ginekologa i powiedział że mam prawy jajnik dużo większy od lewego i żebym obserwowała czy nie mam właśnie co drugi okres boleśniejszy albo mocniej krwawie. Czy któraś z Was miała coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,wiem o czym piszesz,mam taką samą dolegliwość i przyznam że bardzo trudno z tym normalnie funkcjonować. Oczywiście próbowałam to leczyć,jednak lekarz określił to że po prostu taka już moja uroda,tabletki,ziółka to tylko strata pieniędzy. Nie wiem co o tym myśleć ale jestem ciekawa czy takie dolegliwości są dziedziczne bo moja matka też tak miała,mam jeszcze siostrę i też to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podejrzewam,ze to może być od tego powiekszonego jajnika,może mam jakieś torbiele albo zespół policystycznych jajników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam od młodych lat bolesny okres, po 10 latach wykryto u mnie zespół publicystycznych jajników, przepisano mi lekką antykoncepcję vines, która mi naprawdę pomogła, bóle nie są takie ogromne i dodatkowo moje torbiele mi się zmniejszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zamiast leków sięgnąć wtedy po susz albo olejek z CBD, mi bardzo pomógł, działa przeciwbólowo i rozluźniająco  Ja korzystam z produktów od Canapharm.. jestem bardzo zadowolona 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to są tylko doraźne środki a jeśli przyczyna bólu jest endometrioza to choroba nadal będzie się rozwijała dlatego ja bym radziła się przebadać, można też od razu iść do szpitala medicover na specjalne usg z kontrastem które wykorzystuje się w diagnostyce endometriozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×