Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Była żona 500 plus i zasiłki POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam problem... czy moja była żona może pobierać świadczenia które razem wynoszą prawie 2000 i jeszcze 500+ i jeszcze na dodatek alimenty ode mnie w wysokości 750 zł... ona żyje jak madrycie a ja muszę jeszcze się do tego dokładać... czy ktoś wie co mogę w takiej sytuacji zrobić? Czy mogę się ubiegać o niepłacenie alimentów w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty i świadczenia oczywiście na dziecko... a ona ma możliwość pojecia do pracy ale się jej nie podejmuje, dziecko chodzi do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie, wszystkie te świadczenia są na dziecko, ona sama nic się do jego utrzymania nie dokłada i w związku z tym i ona i dziecko żyją z tych pieniędzy, chodzi mi o to czy to jest fer ze dostaje, 2 zasiłki i 500+ na dziecko i jeszcze alimenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Jest to jak najbardziej zgodne z prawem. p.s. Trzeba było nie głosować na PIS to nie dostałaby 500+ i dostawałaby tylko twoje alimenty (które zapewne by ci podniosła), ale i tak miałaby mniej niż teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasrani pisowcy.... czyli nic nie mogę zrobić??:/ ona już naprawdę rujnuje mi życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż tak cie wątroba boli że ona ma dużo kasy na twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakimż to cudem dostaje 2 tys zasiłków? na co konkretnie? bo nawet na niepełnosprawne dzieci zasiłki nie są tak wysokie. Alimenty nie mają żadnego związku z otrzymywanymi przez nią środkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2x 500+ bo na pierwsze dziecko też dostanie jak ma mały dochód, do tego 2 x po prawie 200 zł, jak jest na macierzyńskim to jeszcze 1000 miesięcznie, plus jeszcze na wyprawkę szkolna, dopłatę na mieszkanie, kasa na opał na zimę itd no i 750 alimentów. Wszystko oprócz alimentów nie liczy się do jej dochodu. I pewnie coś z urzędu pracy na siebie też załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I babska nie bredźcie że to wszystko na dzieci idzie, a ona co nie je? Nie ubiera się? Nie kąpie? Nie zużywa prądu? Nie mieszka? Skoro nie pracuje to z czego żyje? Zabiera pieniądze przeznaczone na dzieci dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz cwani ludzie powinni brać rozwody. Całe szczęście że my nie mieliśmy parcia na ślub, 15 lat razem, 4 dzieci , partnerka podała mnie o alimenty bo taki wymóg prawny i teraz jest wg prawa samotna matka z 4 dzieci, ma wszystkie świadczenia, pierwszeństwo przyjęcia do przedszkola, na świetlicę same plusy :) Kocham PiS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A! To ty jej 2 tych dzieciorków zrobiłeś - no to 700 na dwoje to tak raczej po taniości płacisz. Nie bój nic - będzie drożej. Coraz drożej ;) Na macierzyńskim? - to to dzieciątko malutkie. Wyprawka szkolna? - a dlaczego ty nie kupisz dziecku zeszytów? Opał na zimę? - a po co dzieciom opał na zimę? No nie powiem - z takiego ojca jak ty to każde dziecko powinno być dumne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A alimentów z FA nie bierze? A to durna baba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*durne. Jak ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz z****** obowiazek placic alimenty na dzieci ktore narobiles idioto :o a to ile ma kasy lacznie gowno cie obchodzi tatusiu od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - kolejna durnota w tym wątku (tym razem baba). Płacenie alimentów nie jest za..ym obowiązkiem. Bagienna mulico! - jest obowiązkiem kodeksowym. A to ile matka ma łącznie kasy na dziecko powinno interesować ojca. - oczywiście ojców twoich dzieci to nie intersuje - bo ich pewnie nie znasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha co za kretyn :D Zostawil zone z dziecmi i jeszcze liczy na to ze sie wymiga od obowiązkow. 700zl to jest nic w porownaniu do tego ile trudu musi twoja byla wlozyc w wychowanie twoich dzieci. Myslales ze z nowa kochanica bedziecie zyc jak paczki w masle i olejesz dzieci? Narobiles to teraz plać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedno dziecko dla twojej wiadomosci a jego ojciec jest moim mezem i gdyby kiedys okazal sie takim k*****m jak ty to doilabym go rowno bo tak samo dziecko jest jego jak i moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jedno? OJ! To kamień z serca - może wyjedzie za granicę chociaż. Żeby jeszcze bardziej nie zamulać tego biednego zamulonego przez takie mulice jak ty, kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj z ciebie a nie ojciec! Nawet jakby twoja ex zarabiała 10 tys to ty masz obowiązek płacić alimenty na wasze dzieci. Myslales ze jak sie rozwiedziesz to ona sama bedzie je utrzymywac? A ty to co? Zwinął manatki i wszystko w d***e? Trzeba bylo myslec i nie robic dzieci. Teraz płać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamulony to ty jestes beznadziejny dzieciorobie ;) To nie ja błagam o pomoc na forum bo ci sie nie chce łożyć na wlasne dzieci :D Wiec odpuść i z*********j do roboty bo predzej czy pozniej bedziesz płacić więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec ma obowiązek płacić na dziecko, ale nie na wasze tłuste dupska. Ojciec płaci 700 i drugie tyle ty masz dołożyć bo dziecko jest wspólne i razem je macie utrzymywać. Przedstaw rachunki że 1400 wydałaś na dziecko. Nie masz pracy lub zarabiasz najniższą krajową to z czego żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma macierzynski wiec o chuj ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mógłbym dawać i 2000 na moje dziecko ale niech kuwa wyda choć złotówkę na siebie, powinno się to prawnie monitorować. A jak kuwa nie chce pracować i nie ma swojej kasy to odebrać dziecko i dać ojcu bo ona nie ma warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to że kuwy doją kasę od ojców i większość wydają na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym wedlug ciebie po 700zl co daje 1400zl da sie utrzymac 2 dzieci? W d***e byles i gowno widziales to raz a dwa, skoro tak chcesz zeby podzial był sprawiedliwy to moze niech zona jeden tydzien zajmuje sie dziecmi a drugi tydzien ty? A nie ze zabierzesz je do kina raz na 2 tygodnie i w d***e masz reszte. To by cie jednak przerosło bo jesteś pustym egoistą myslacym tylko o swoim tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktoś napisze z czego żyje niepracująca samotna matka? Alimenty na dziecko, 500+ na dziecko, jakieś inne z opieki - jest brane na dziecko. Wniosek okrada własne dziecko, przepieprza jego kasę na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akuratnie ja nie dostaje alimentów, i jako nieliczny ojciec zajmuje się dzieckiem bo sobie wywalczyłem, nie dostaje też 500+ bo przekraczam i wiem jakie są wydatki. Ale ja pracuję i zarabiam na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my mamy jedno dziecko, i dostaje to wszystko na jedno dziecko, 750zl miesięcznie to moim zdaniem strasznie dużo i na dodatek jeszcze te inne świadczenia które dostaje moja x... nie wydaje tego wszystkiego na dziecko ale na dziecko i na siebie bo nie opłaca jej się iść do pracy bo jak pójdzie to nie będzie jej przysługiwać ani 500+ ani pewnie zasiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taka samotna matka ktora zostawi zidiocialy tatus z dwojka malych dzieci z kim ma te dzieci zostawic zeby isc do pracy? Tatus sie zwinie i ma w d***e wszystko a matka 24 na dobe zajmuje sie dziecmi. Mam nadzieje ze jeszcze wyciagnie alimenty od ciebie na siebie. Moze sie w koncu nauczysz odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ci dokładnie wyliczy ile wydaje na dziecko, możesz iść do sądu i zgłosić że przeniewierza pieniądze na siebie i zmniejszyć alimenty np do 400zl ale ty kupujesz ubrania, opłacasz opłaty w szkole i inne za 350 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×