Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamiecOmega

Wczoraj wydymałem 18 latke

Polecane posty

Gość SamiecOmega
Chcialem to napisalem temat... By panowie ktorzy sie wahaja czy nie pojsc se w bok i chociaz na godzine poczuc rozkosz mlodego cialka przestali sie wahac i zapomnieli chociaz na moment o swoich tlustych zonkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Jacy wy wszyscy zawistni! Boli was ze poszedlem do malolatki i przezylem z nia konkretna godzine? Bo mnie stac wyrzucic 400 zl? Bo zonka w domu obiad mi zrobila i mialem dobra szamke po jeszcze lepszym seksie z nastolatka? Poczulem sie jakbym znowu mial 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamiecOmega dziś tłustych zonkach dobre.. ale nadal musisz z nią uprawiać seks hmm? Gdzie Twoja odwaga,skoro zdecydowałeś się na skok w bok, z odwagą powiedz do żony, sorry nie będę się z Tobą seksic, bo jesteś gruba locha. Co, strach by Cię obleciał co? Jak myślisz dlaczego, co Cię przed tym powstrzymuje - oczywiście pieniądze. Także kłaniaj się im i rób co one Ci każą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aham czyli masz tzw kryzys wieku średniego hmm? Hehe oj dziadku, dziadku, co zrobilbys teraz bez zony, kto by Ci obiadki robił, myślisz, że te młode nimfy o ciałach co najmniej bogiń, taki cwany jesteś, bądź ten uczciwy i powiedz o wszystkim żonie, tchórzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Wrozbella daj spokój, nie uogólniaj poza tym, naprawde nie widzisz że to prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Zonka o niczym sie nie dowie bo po co? A tak ogolnie to ja zarabiam na utrzymanie. Zonke pukam rowniez szczegolnie ze oferuje ona anal za ktory u mlodej trzeba solidnie doplacic a tak dupcie mam za free bo zonusia daje nie chetnie ale coz musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samiec Ty nie masz tyle lat i nie jesteś tym za kogo się podajesz. Twój styl pisania mówi, że jesteś jednym z forumowych prawików-przegrywów :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie interesuje mnie to, poza tym nie możesz mieć stuprocentowej pewności, że jest to prowokacja, a takie rzeczy są na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Myslcie co chcecie ze to prowo itp. Nie interesuje mnie to co o tym myslicie. Ja napisalem tylko to co chcialem napisac. Sam nie jestem jakims doswiadczonym poszukiwaczem dziwek. Moj kolega z korpo przer***** z od chinek po brazylijki konczac na karlach. Za jedynie chcialem 18 letnia c**e i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor wątku to słynny Pszeemoo albo inny forumowy Mieciu....ma 25-30 lat, nigdy nie miał "ciepłej szarlotki" i może o niej tylko pomarzyć przeglądając strony xxx bo go na nic nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Wielcy detektywi sie ponachodzili. Panowie spac! Jutro pobudka 4.30 kanapeczki trzeba zrobic i na budowe 10 godzin z********ac. Bez pracy nie ma kolaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor wątu to zwykly dziffkarz ktory nie zasluguje na to by miec zone. Znam takich, rżną co popadnie, czesto facetow bo ich latwiej wyrwac. To kupe szzmaciarzy jest nic nie wartych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Wrozbello takie realia. Nie mysl ze twoj mezu ktorego masz czy bedziesz miec tak nie bedzie robic. Moze nie bedzie jak bedziecie jakas 18 letnia kolezanke na trojkaty zapraszac. Choc nie wykluczone ze bedzie mial jakies zboczenie. Beda go krecic murzynki albo szwedki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na portal dztezone.com darmowe sex-spotkania z mlodymi i starymi tam znajdziesz dowolna plec orientacje i wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samiec Twoja zona pewnie w tym czasie zalewał jakiś śwarny 18-latek. Pogratulować. Bo powinna zrobic to samo co Ty, "przypomniec sobie mlodosc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamiecOmega dziś wyobraź sobie, że nie wszyscy faceci są tacy jak Ty, oblechu. Nawet patykiem bym Cię nie dotknęła. W obawie przed zarażeniem jakimś syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Wrozbela oj wszyscy wszyscy. Ile Ty masz lat dziewczynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samiec pisz za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samiec ciekawe ile k***sów miała Twoja stara w japie i klepiosze, nawet nie wiesz że ją zalewali bez gumy i połykała im wszystko oblizując się ze smakiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze nie darzę Cie sympatia , bo nie szanujesz żony (nie chodzi mi tu o ta zdradę), ale trolle i moraliści sa 1000 razy gorsi od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... Ciekawe taki bogaty, a musi krew oddać, żeby mu badania zrobili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Nie wazny ile mam pieniedzy wszystko za darmoszke kusi. Moze kiedys poznam kobiete mloda ktora bedzie mi za darmo dawac szpareczke. Bede mowiv zonce ze jade za granice a naprawde bede bzykac jakas 18 latke w gorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co takie dewoty, jak wrozbella wchodzą na tą stronę? Czytaj jej tytuł strony ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Wrozbela dobrze wie ze mezu bedzie jej zaplecami mloda 18 letnia dupcie dymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samiec daj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudniej by było bardziej trafnie dobrany nick panie autorze :) Dużo zdrowia dla żony 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamiecOmega
Bylbym glupcem gdybym tutaj podal namiary na ta kobiete. To znaczy dziewczyne bo kobieta jeszcze nie jest. Jest to dzieciak bardziej. Swoja droga umowiony jestem na jutro z nia. Zonce standardowo powiem ze szef mnie zatrzymal a w rzeczywistosci bede dziko j***c mlode c****o na podlodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×