Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robia wasze dzieci po przyjsciu ze szkoly

Polecane posty

Gość gość

Do domu?Moj chodzi do 1 klasy.Szkole konczy juz po 12 wraca do domu i sie nudzi.Chwile pogra na tablecie.Potem sie uczy.Zapisalam go na zajecia popoludniami na pilke,judo i basen,w kazdy dzien ma co innego.Zastanawiam sie czy niema tego za duzo,ale zajecia trwaja tylko godzine.Wracamy do domu a on dalej sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój czyta książki, słucha muzyki, gra na komputerze, ogląda coś, czasami jacyś koledzy przyjdą, czasami posiedzi ze mną albo z ojcem. Nie widzę, żeby się nudził jakoś specjalnie, potrafi sobie sam zorganizować czas. Chodzi do 3 klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj je obiad, odrabia lekcje , pooglada tv, pozniej sie uczy a na koniec czyta lekture. Teraz ma chwile wolnego to z kasztanow ludziki robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego do lektur trzeba gonić, ale za to całą resztę książek pochłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuda jest dobra, zmusza dziecko do wymyślania sobie zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa dni w tyg ma Judo resztę tyg się bawi idziemy na rower na spacer ,czytamy coś potem on się bawi sam i ja coś tam robie przeważnie czytam swoja ksiazke..Lekcje dopiero dzisiaj były zadane odrobił teraz zjadł i bawi się A drugi po przyjściu ze szkoły -pyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój czyta książki, uczy się wierszy, śpiewa, słucha muzyki poważnej, uczy się ortografii i języków obcych, nic nie ogląda, bo to ogłupia, zresztą telewizora nie mamy, ani radia, ani kompa, ani tableta, ani telefonów gra na fortepianie, a w czasie przerwy studiuje biologię, ma 8 lat i myślę, ze to za mało i główkuje co by tu jeszcze mu podsunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyta pismo swiete i uczy sie na ksiedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka je obiad i ma czas dla siebie, żeby trochę odpocząć od nauki. A następnie siada do lekcji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w 3 ciej klasie ma tyle zadane do domu ze szok. Prawie caly czas odrabia lekcje,malo czasu dla siebie. Jutro matki dzieci z klasy wybieraja sie do wychowawczyni zeby troche wyhamowala z zadawaniem takiej ilosci zadan do domu. Teraz ez sporo nauki z religii,przygotowanie do pierwszej komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze,że mieszkamy za granicą. :D Moja też w 3 klasie,ale nie mają dużo zadań,góra 30-40 min dziennie,choć przeważnie krócej. Po szkole najczęściej od razu odrabia lekcje (na weekendy nie mają nic zadane), potem coś zje, poogląda,pogra na konsoli,pobawi się z bratem,wyjdzie na dwór albo coś porobi na laptopie...ale zdarza się,że jej się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w 3 kl wraca, cos zje, pobawi sie, obejrzy tv i lekcje. 2-3 razy w tyg ma zajęcia dodatkowe. Czasem koleżanki, rolki, rower. Nie gra w gry komputerowe bo szkoda na to czasu wg nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn 8 l.i 10 l. Po przyjściu ze szkoły jedzą obiad .Odrabiają lekcje a potem tablet telefon i telewizor. Jak było ciepło to szli na dwór teraz nie chce im się bo zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek po szkole idzie na lekcje pływania, a córka na dodatkowy angielski do Helen Doron :) Potem lekcje jak jest coś do zrobienia, bo często robią w świetlicy, trochę grają na tablecie, wspólna kolacja rodzinna i jakieś gry/zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są dodatkowe zajęcia bo rozwijają. u nas teraz jest szał na http://mindcloud.pl/ czyli naukę programowania w świecie minecraft. syn jest zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój syn ma 6 lat i chodzi do zerówki. Wraca do domu około 14, je obiad i do mojego powrotu, czyli niecałe dwie godziny, spędza czas z dziadkami. Rozmawiają, przeglądają gazety (babcia codziennie kupuje dziennik i zbiera gazetki reklamowe z Biedronki), ćwiczą literki, oglądają teleturnieje w stylu Familiada, Koło Fortuny.

Jak idziemy do domu, to zwykle domaga się, żeby mu coś narysować/wydrukować malowankę, siada i maluje. Jak mu się znudzi, to bawi się zabawkami, wygłupia się z młodszym bratem, ganiają się, piszczą i ogólnie głowa mi pęka 😄 Wieczorem jest czas na wieczorynkę, kąpiel, a około 20 idziemy do jego pokoju i czytamy książkę. Jeśli chce, to kładę się z nim na chwilę, przytulamy się i rozmaiwamy, po czym zasypia. A jak jest bardzo zmęczony, to zasypia zaraz po książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×