Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Domcia00

O co ze mną chodzi? Jakiej jestem orientacji?

Polecane posty

Witam. Zawsze podobali się tylko i wyłącznie mężczyźni, oczywiście nigdy nie czułam obrzydzenia do tego żebym miała pocałować jakąś dziewczynę, zawsze mi się podobały na swój sposób, bo w filmach erotycznych pociągały mnie tylko kobiety. W życiu rzeczywistym jednak zawsze zakochiwałam się w chłopakach, tylko do nich coś czułam. Miałam już kilku chłopaków, do jednego czułam i nadal zresztą czuję coś wielkiego, w końcu z nim jestem. Ale do rzeczy... Jakieś parę miesięcy temu upiłam się strasznie z koleżanką, ma strasznie przyciągający charakter i jest mega seksowna i inteligentna.. nagle wzięło nas na intymne tematy, aż w końcu doszło do pocałunku i obmacywnek. To było chwilowe i dla ''zabawy''.. Czułam straszne podniecenie, jak jeszcze z nikim, ale nagle jakiś hamulec mnie złapał i przerwałyśmy. Nie mogłabym zrobić tego mojemu chłopakowi, mimo iż on nie uważałby tego za zdradę, bardziej by go takowa wizja podnieciła(dwie dziewczyny), ale no po prostu nie mogłam. Zaczęłyśmy się potem wygłupiać i postanowiłyśmy iść spać. Na drugi dzień patrząc na nią czułam takie dziwne coś w środku, nie było to uczucie miłości, zauroczenia czy czegokolwiek.. To było puste uczucie. patrząc na nią robiło mi się po prostu mokro i gorąco. Szczególnie jak zaczęła się przebierać. Zrobiło mi się głupio i poszłam do łazienki. Od tamtego dnia jak ją widzę w szkole to czuje takie dziwne uczucie w podbrzuszu, a poza szkołą widujemy się serio sporadycznie. Ostatnio jak przyszła mnie odwiedzić i oglądałyśmy film, to siedząc obok niej czułam dziwne napięcie, mój oddech stał się cięższy.. To jest irytujące, wiem, że do niej na 100% nic nie czuje poza ciekawością jakby to było spróbować zbliżenia z dziewczyną, nią szczególnie. Bo żadna nigdy aż tak seksualnie mnie nie pociągała. Zawsze byłam ciekawa jak to jest pieścić się z laską, ale odkąd z nią się pocałowałam ciekawość wzrosła. I nie umiem spojrzeć się na nią w aseksualny sposób.. To jest głupie, wiem. Nie wiem co mam z tym fantem zrobić, bo jesteśmy razem w klasie, a nie zacznę jej nagle unikać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musisz sie koniecznie okreslac jakims mianem i szufladkowac? Jestes soba moze masz sklonnosci biseksualne i mozesz byc o z mezczyzna i z kobieta. Wraz z wiekiem na pewno zrozumiesz czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×