Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Inteligentny dom?

Polecane posty

Gość gość

Ma ktoś z Was i może polecić? Słyszałam różne opinie na jego temat i chciałam zapytać u źródła. Wdzięczna będę za wszelkie sugestie i porady, czy żałujecie że go macie czy może chwalicie sobie i jesteście zadowoleni? A jeśli się już decydować to jaką firmę polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci system inteligentnego domu z oferty http://pgsystem.pl . Dzięki ich produktowi udało mi się uniknąć nie jednej katasrofy, jest to również bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możemy oszczędzić sporo czasu : poprzez automatyczne sterowanie roletami, bramą wjazdową czy innymi urządzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikas22
Zobacz sobie to: http://tech.lamax-electronics.com/pl/shield-security-system-plus/ mam tańszą wersję i fajnie to działa. Bardzo prosto się instalowało, mąż zajął się konfigurowaniem, chyba w sumie 3 godziny na to zeszło. Są breloki do szybkiego zarządzania przy wychodzeniu wchodzeniu itd. Jeszcze dobraliśmy gniazdka, drogie to cholerstwo ale wygodne w... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinMarcinek
Ja jednak zastanawiam się nad Ospelem Widziałam ich ofertę i jak dla mnie jest najbardziej atrakcyjną na rynku . A jeszcze co do samego ospela to u mnie akurat w domu gości osprzęt elektryczny od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CremonaGoplana
Mam z ospela system presto od kiedy tylko wszedł na rynek . I z perspektywy tak długiego czasu , widzę ile zaoszczędzamy dzięki temu na rachunkach . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lildotka
ja bym miała się tym interesować to ten shield lepiej wygląda od razu przynajmniej widać czym się to je :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprytnyromet
Tak skorzystałem właśnie z usług firmy Smart Home Ready i jestem naprawdę zadowolony. Projekt instalacji wyszedł epicko, bardzo komfortowy i ergonomiczny rozkład gniazdek i kontaktów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaVoda
Inteligentny dom jest świetnym rozwiązaniem dla osób , które sa troche zabiegane ;) Ja mam zdalne sterowanie z Ospela . Będąc w pracy , zanim wyjdę z niej to jeszcze mogę spokojnie ze smartfona sterować ogrzewaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wotrech
Sterowanie ze smartfona jest naprawdę wygodne sam kupiłem dekoder na smarthome24 i jak najbardziej polecam sprzęt działa dobrze i jest dobrze wykonany. Można sobie umilić i ułatwić życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to tez wszystko zależy od tego, jaki system masz i kto ci go montuje, tutaj jednak przyda się profesjonalna firma i technologia która zapewni domowi przede wszystkim bezpieczne korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw sterowania domem bo jednak muszą być one bezpieczne. Jesli już steruje sie alarmami, napędami bram etc. Nam montowała ta firma i póki co mamy tylko dobre doświadczenia, dużą wygodę http://hifisilesia.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1234433
Zobacz na www.grenton.pl Mają instalatora w każdym dużym mieście w Polsce, a system jest idealny do tego co potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a ten shield od lamaxa to brać tą bogatszą droższą wersję czy tańszą? dam radę to sama zainstalować faktycznie? na filmiku to mega banalnie wygląda?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz raczej stawia się domy niskoenergetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QueenRania
System zdalnego sterowania domem jest bardzo dobra opcją dla osób chcących przede wszystkim zaoszczędzić na rachunkach . Ja dzięki np systemowi Presto z Ospela zaoszczędziłam na rachunkach za gaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem na etapie wymiany wszystkiego na właśnie inteligentne bo jestem zachwycona. Jedną z najciekawszych rzeczy jaką już mamy to na pewno jest ten termostat https://www.al.to/p/389546-sterowanie-ogrzewaniem-netatmo-thermostat-termostat.html pozwala on nie tylko oszczędzać energię i pieniądze a także zadbać o środowisko ;) Programuję nim kiedy ma zacząć grzać, informuje o awariach ogrzewania oraz pozwala bardzo precyzyjnie określić temperaturę jaką chcemy mieć w konkretnym pomieszczeniu. Steruje się nim za pomocą telefonu, tabletu albo komputera a sama instalacja jest banalna. Zdecydowanie polecam choćby dla oszczędnośc****eniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmatti
bez sensu są te stytemy gdzie trzeba kupić specjalnie ipada co to za pomysł? Ten SHIELD tech lamax faktycznie już ma sens. Już pomijam to że Apple udostępnia sporo informacji o użytkowniku więc powierzać temu informacje o BEZPIECZEŃSTWIE domowym to mi to nie halo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazoookie
Mamy nieduży dom (ok.90mkw) i zdecydowaliśmy się na bezprzewodowy system f&home. Jak na razie nie mamy powodów do narzekań. Sporo zaoszczędziliśmy dzięki temu na ogrzewaniu i zdecydowanie łatwiej dopilnować opuszczenia wszystkich rolet zewnętrznych. Nawet jeżeli o którejś zapomnimy, to da się je zdalnie opuścić przez smartfona. Według mnie sporą zaletą jest modułowa budowa tego systemu, bo zawsze można dokupić kolejny i tyle. Z tego co wiem, to jednak najlepiej porozmawiać z przedstawicielem, bo nie wszystkie systemy wszędzie się sprawdzą. Można też samemu sprawdzić, co jest w ofercie, bo wszystko jest na stronie fif.com.pl. Może akurat komuś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Kostek
Ja tam mam zaufany system zdalnego sterowania w domu system Presto z Ospela. Ja nie musiałam specjalnie kupowac zadnego ipada. Steruje domem ze smartfona lub tableta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj mają systemy monitoringu oraz wiele urządzeń z zakresu inteligentnego domu. Polecam jak najbardziej http://hifisilesia.pl/oferta/ zarówno pod względem cen, jak i jakości. Uważam, że mają naprawdę bardzo dobrą ofertę którą warto jest się zainteresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulryka677
Intelignetny dom jest bardzo dobrym rozwiązaniem ;) U mnie sie sprawdza od jakichś 10 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentny dom to super rozwiązanie naprawdę polecam każdemu. My w zeszłym roku postawiliśmy taki dom. Bardzo mocno współpracowaliśmy z firmą http://varma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoŚĆ

Inteligentne domy są rewelacyjne! Odkąd zdecydowaliśmy się z żoną na automatyzacje nie potrafimy już sobie wyobrazić bez niej naszego życia:) Najważniejszym atutem jest po prostu wygoda. Ważne też, żeby nie przesadzać, bo nie ma co pchać się w rozwiązania, z których i tak nie będzie się korzystać. Wiadomo, że odbija się to potem na cenie projektu. Nam robili panowie z Automation-Systems, jesteśmy bardzo zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostek

Myśle ze inteligentne domy to kwestia indywidualna, Do tej pory jedni twierdzą ze jest to zbedne inni przeciwnie, ja osobiscie jest bardzo zadowolony bo jakby nie bylo jest to mega ułatwienie, czy odnosnie bram czy rolet albo oswietlenie, temperatura. Sprawdzona firma https://sterowniki-plc.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Elektroniczne systemy zarządzania oferuje firma www.dom-security.com/pl/pl. W swojej ofercie mają cyfrowe wkładki, czytniki klamkowe czy też czytniki ścienne. Poza tym mają w ofercie świetny  rewolucyjny sposób zamykania i otwierania drzwi Dom Tapkey. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

Ciekawe inteligentne rozwiązania dla domu oferuje firma www.bluesat.pl. Można na przykład wybrać sterowanie bramą garażową z pozycji telefonu czy zapalanie i gaszenie świateł dzięki czujnikom ruchu. Bogata i bardzo atrakcyjna oferta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestes osoba majetną to polecam z calego serca ale jesli nie taka inwestycja jest dosc droga i nie ma z niej takich korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×