Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kobiety w ciąży. Trójmiasto

Polecane posty

Gość gość

Cześć, Bardzo podnieca mnie kobiecie ciało w ciąży i chętnie poznam Panią w widocznej ciązy. Może to być spotkanie jednorazowe, lub dłuższy układ. Również spotkanie sponsorowane. mam soej mieskanie, jestem wysoki, szczupły, inteligentny. Nie musi to być spotkanie oparte tylko na seksie, ale na wspólnym spędzeniu czasu, kolacja, masać itp. Jeżeli jesteś zainteresowana, odezwij się prosże na mój adres e-mail: prg(malpa)int.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym nie poszła sama na takie spotkanie seksualne bo jest ryzykowne. Podczas pierwszej ciąży w siódmy i ósmym miesiącu byłam napalona na seks i mieliśmy trójkąt. Mąż nie miał problemu by mnie rżnął z nim jeszcze jeden. Dochodziłam do bardzo silnych organów. Oczywiście kochanek tylko w prezerwatywie . Mąż bez gumy. Po porodzie minęła ochota na trójkąt i tylko z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on pewnie szuka prostytutki, czy zdeterminowanej do zarabiania tak pieniędzy ciężarnej kobiety, która byłaby w stanie dorabiać mimo ciąży. Takie są - czasami zmusza je sytuacja. Niech szuka na roksie bo czasami się takie ogłaszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×