Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy został tylko rozwód?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chciałem się Was poradzić jak mam rozumieć postępowanie męża. Jesteśmy małżeństwem 9 lat mamy wspaniałego 5 letniego synka. Niedawno dowiedziałem się ze mąż mnie zdradził. Dla dobra dziecka no i tez z powodu uczucia jestem w stanie mu wybaczyć. Jakby tego było mało mąż powiedział ze od dłuższego czasu nie był szczęśliwy i stad ta cała sytuacja. Wiadomo zdrada jest wynikiem czegoś i co z tym zrobimy zależy od nas. Chcemy naprawić ten związek ale mam wrażenie ze w 100% mi na tym zależy o jemu nie do końca. Mówi ze potrzebuje czasu aby sobie to poukładać i poradzić sobie ze swoim poczuciem winy i z tym co do mnie czuje bo nie do końca chyba wie. Wiec dla mnie przekaz jest chyba jasny. Zastanawiam się nad jakaś terapia małżeńska i mąż również jest chętny- tylko czy warto. Z tego co mówi mąż zdrada była jednorazowa i jej bardzo żałuje a z drugiej strony musi się z tego otrząsnąć i poczuć to co kiedyś do mnie czuł. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś się dowiedzieć na czym dokładnie polegała zdrada. Czy było tylko mizianie fiutkami, czy jednak doszło do penetracji. A jeśli doszło - to czy była to penetracja jednostronna czy wzajemna. Wiem że to okrutne - ale jeśli doszło do penetracji - szczególnie obopólnej - to raczej męża już nie masz. Chociaż.... w końcu dopy wszyscy mamy takie same. Więc może pokaż jaja po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia może pomóc przepracować problemy albo uzmysłowić sobie gdzie leżą. Co ma znaczyć "chce poczuć to co kiedyś"? tzn co konkretnie? Czy to nie jest tak, że mąż tęskni za motylkami w brzuchu? no sorry, ale po x latach choćby się skichał, to ich nie poczuje na nowo, taki lajf i dorośli ludzie to rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co ma znaczyć "chce poczuć to co kiedyś"? tzn co konkretnie?" Jak to co? Mąż chce poczuć ciasny o***t u autora! Przecież to można chyba jakoś naprawić!! Czy nie/...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×