Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wiadomo przystojność to nie wszystko

Polecane posty

Gość gość

Ale czy widok przystojnego mężczyzny nie zagości wyobraźni Pań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko. Mniej wiecej polowa. Druga polowa to zawartosc portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie druga połowa tylko pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole. i tak bez znaczenia skąd sie ta zawartośc wzieła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo przystojnosć to wiadomo. dobre geny samiec alfa natura siła miesnie symetria itd. ale z kasą to może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np koleś wygrał w totolotka. no ma niby kase ale szczęście to raczej nie jest cecha nie przekazuje sie jej w genach. chodzi mi o to, że tu jakby wasze kryteria wyboru nieco obizaja loty az do pospolitego blacharstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kase dziś nie trudno. serio. wystarczy na bieżąco sie degenerować moralnie. póxniej już idze z górki. człowiek zaczyna mysleć w innych kategoriach. kasa pojawia sie dosłownie wszędzie na wyciągnięcie reki. pojawiają sie również laski ze swoimi wrodzonymi zdolnosciami negocjowania stalych kontraktów na które każdy logicznie myslący cwaniak ma wyjepane jak na ludzi których tnie na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym gdzieś znalazł kobiete która nie jest na żetony to bym za nią oddał majątek jakbym go miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys przynajmniej ludzie wierzyli, że są dobrzy. dzisiaj wierzą że są cool albo na fali. połowa pakuje sie w związki z planami puszczenia wrogi partnerów a jeszcze lepiej jak da sie z tego wyciągnąć kase. cały system alimentów niesprwaiedliwosci w przyznawaniu opieki nad dziećmi przy podziałach majatku w sprawach rozwodowych ma promować ludzi bezwzględnych i wyrachowanych. bo na nich sie da zarobić. to samo jest wszędzie. prawo sprzyja przestępcom tak naprawdę. jak? normalnie. jak na manndaty za głupoty wydajesz połowe pensji to predzej czy póxniej wpadniesz na pomysł że w sumie bardziej ci sie opłacac kraść. zanim cie złapia to sie nachapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakaz picia wmiejscach publicznych. tak. no cóz. jak to dobrze że policja dba o naszą trzeżwość. stary zamiast sie najepać w parku to koorfa przylezie do domu dawać dzieciom nauki moralne. to koorfa wszystko jest żart jakiś. wyciągaja ludzi z krzaków kooorfa wlepiają im mandaty jak ma przepić i nie dać dzieciom żryc to lepiej żeby siie podzielił z msw koorfa. chooj tam że po pracy poszedł na piwo. alkoholik i chooj. do poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle mnie to kooorfa śmieszy. potem interwencje domowe sąsiedzi nie moga telewizji oglądać bo towarzystwo pijane koorfa. no a gdzie mają koorfa pic? to w ogóle jakaś wojna resortów chyba. ministerstwo skarbu tam nie pogardzi wpływami z akcyzy i sprzedarzy alkoholu nawet odpali troche msw żeby też cos z tego mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem kooorfa rośnie taki młody idzie w ślady ojca ale matce sie to nie podoba to mu koorfa szanownego pana kuratora przyznają. koorfa. syn pije w domu to alkoholik alkoholizm to choroba trza zgarnąc działke dla ministerstwa zdrowia. kurotaoram trza zapłacić a na koniec jeszcze takiego chorego człowieka wsadzić do puchy niech tam też na nim koorfa zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam znajomego któremu kurator każał jeździć na gape na wizyty do sądu pod groxbą odsiadki. słyszałem jak gadali. to koorfa jakieś nieporozumienie jest. dobrze że ja miałem porządnego kuratora bo jakbym miał takiego jak mój kumpel to bym go c***ja na łancuch wział i go wytresował żeby mi do sklepu po wódke latał. piertolony komuch jepany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak na to wszystko se ludzie patrzą jak który cwańszy to już wie jak sie ustawic w zyciu. macie jakieś pytania odnosnie przyszłości? chętnie wam ją opisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie jak na to partrze to mi sie na usta ciśnie tylko jedno słowo. kooorfa!! jeszcze ci przylezie jeden z drugim i c****ertoli o prawie jakby koorfa miał'do czynienia z debilem. ale co zrobisz? to sa ludzie niezbędni. kogtoś koorfa trza bedzie wieszać jak sie w końcu czara goryczy przeleje. a jak ich zaczna wieszać to góra zacznie sprzedawac kooorfa sznury i pętle nagradzać najwy itniejszych wieszaczy i sie koorfa zacznie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki maja sposób na zycie odpokoleń. tak powstaje historia. no może nie zupełnie tak bo ten system jest bardziej scentralizowany. to nie jest spręzyna lokalnych władyków czy innych róznie malowanych czynników zewnętrznych jak naucza obecnie wielu docentów doktorów profesorów i koorfa innych cweli nma yt. ich też juz koorfa kupili a tym sie robota w rękach koorfa pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet tu podkręcają atmosfere w ramach gmatwania sytuacji. standardowa spiewka o zydach itd. to nie są żadni żydzi. zydów juz nie ma. to nie sa kooorfa żadne jepane słuzby ani wywiady obcych państw. to jest koorfa grupa bogatych mąciwodów zdeprawowana i karminona od urodzenia ideologia darwinizmu społecznego czy po prostu uważająca te planete za swoje latyfundia. nic sie tu dzieje przypadkowo. przeraża mnie jedno. akcja jaka ostatnimi czasy rozkręcaja "otwierania ludziom oczu" efekt jest taki że jak sie komuś otworzą oczy to zapiertala koorfa na kolanach prosic o mozliwosć wylizania jaj komu trzeba. c***j wam w dooope wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie ze jak już okazaliście strach to wam coś zapłacą koorfa? jepane debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co dostaniecie to pozwolenie na gnojenie takich jak ja plus przywłaszczenie jakichś drobniaków. ale koorfa was ostrzegam piertolone l********gi. myslcie co robicie. bo nie myślicie. ]to mnie denerwuje najbardziej. bede was musiał koorfa zajepać w końcu czego wolałbym nie robić mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale te teksty nie w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

facet który ma kasę, jest przystojny, zbudowany moralnie i fizycznie, przeczytał Małego księcia jak skończył 3 lata w wieku lat 5 ukończył kurs fortepiany korespondencyjny 😉 ogólnie jest rozgarnięty tylko nieśmiiały i jjeździ Austinem Martina w weekendy nosi golf i długi rękaw - taki on szans na normalny związek nie ma 🙂 ale może mieć nadzieję na obfite deszcze w Afryce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To coś tam obatelu alkoholiku wyżej wysmarował, to system naczyń polaczonych. Przecież to oczywiste, że ręka rękę myje. I jeden jes zależny od drugiego. Z tym zayeb/aniem to mi się nie bardzo spodobało, ale może jesteś już bardzo zmęczony. 

 

 

To coś tam obatelu alkoholiku wyżej wysmarował, to system naczyń polaczonych. Przecież to oczywiste, że ręka rękę myje. I jeden jes zależny od drugiego. Z tym zayeb/aniem to mi się nie bardzo spodobało, ale może jesteś już bardzo zmęczony. 

jeżeli towyżej to do mnie lakierowany coś oddychałeś, podobać ci się wcale nie musi, poświęcaj czas rzeczom które są warte tak skoncentrowanej uwagi i nie kreuj się na korektora rzeczywistości leżącej na iinnej półkuli 😉 jeżeli to niestrawne i masz problemy żołądkowe zaczniij ssać miętusy, przy okazji nie zdmuchnij z ryby wszystkich łusek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😂 Nie rozumiesz, ok. Nie każdy musi ukończyć gimnazjum. Są zapewne jakieś mądre książki o socjotechnice dla absolwentów wiedzy podstawowej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×