Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Shizzle

Reanimacja zainteresowania

Polecane posty

Cześć, jakie macie sposoby na ponowne wzbudzenie/utrzymanie zainteresowania partnera w związku? Jestem w związku 1,5roku, mieszkamy razem i zauważyłam że facet zaczął być bierny w różnych sferach życia. Konkretne "męskie" rozmowy bez owijania w bawełnę przynoszą efekty czasem wręcz minusowe. Chodzi o małą aktywność seksualną (ok 1-2x/tydz.), brak wychodzenia z domu na randki, brak typowego dla takich świeżych związków wpatrywania się w drugą osobę. Kiedy mu to powiem wprost, to stwierdzi, że wymyślam i obrazi sie, że uważam że mnie nie kocha. Co tu można zdziałać? Często wychodzę z inicjatywą drobnych czułości, zaczynam rozmowę o wspólnych zainteresowania typu astronomia, biologia, ale nie spotyka się to z dużym odzewem. Co robię nie tak? Mam włączyć tzw. b***h mode? Jak to ma wyglądać, bo szczerze to nigdy nie musiałam w ten sposób kombinować. Zaznaczę, że ma on masę zainteresowań i ma coś do powiedzenia na różne tematy, ale ostatnio tylko siedzi i gra a jak mamy wspólnie spędzić czas to on rozumie przez to obejrzenie filmu. Czy da się coś sprytnego zrobić bez bolesnych kroków typu wyprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×