Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

plaszcz zimowy

Polecane posty

Gość gość

ostatnio zauwazylam ze sporo plaszczy zimowych nie ma podszewki zupelnie lub ma ja czesciowo - np. tylko w rekawach lub tylko na plecach. Sa to przewaznie plaszcze z welny i kaszmiru (10-30%). Co o tym sadzicie? Mialyscie kiedys taki plaszcz na zime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie noszę zimą płaszczy, noszę kurtki, najlepiej "warstwowe" typu 3w1 czy podobne, najlepsza wg mnie opcja żeby mieć ciepłe i jednocześnie oddychające ubranie (a że zimy są ostatnio mocno nieprzewidywalne to także najpraktyczniejsza - łatwiej dodać jedną warstwę pod niż kupować nową kurtkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wyglada niestety troche za powaznie, mam dopiero 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny jest i sportowy, i klasyczny. Wole ciemne plaszcze welniane i jasne sportowe, mam nawet bialy. W tym roku sprawilam sobie granatowy dlugi plaszcz i dluzsza puchowa kurtke z kapturem. Do zbioru 20 samych trenczy Radzkiej z yt jeszcze mi daleko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takim skladzie warto dac doszyc podszewke u krawca, swoja droga dziwny zwyczaj bez podszewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w Poznaniu i rozglądacie się za fajnymi płaszczami, kurtkami czy innymi ubraniami to zajrzyjcie do sklepu www.shark.com.pl Sama często tam chodzę i znajduje sobie naprawdę ładne ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Lubię chodzić wśród ludzi po mieście w samym płaszczu, bez bielizny. Mój ulubiony styl Jeans płaszcze bez urozmaiceń. Czasami się się rozpinam i cykam fotki. Ekstremalne fantazje ale mam wiele radości z tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×