Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Skylightt23

Bardzo cienkie i wypadające włosy.

Polecane posty

Gość Skylightt23

Cześć Kobietki! Pomocy! Mam bardzo duży problem z włosami. Są bardzo cieniutkie i strasznie mi wypadają, codziennie mam pełną szczotkę. Stosowałam wiele preparatów, ale żaden nie przynosił porządnych przeze mnie efektów. Od kilku miesięcy przyjmuję skrzyp, włosy rosną szybciej, ale najbardziej zależy mi, żeby nie wypadały. Proszę Was o porady! Bo niedługo zostanie bez włosów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś wcierać olejek rycynowy w skalp? Poczytaj sobie o tym, włosy rosną gęstsze i mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skylightt23
Nie próbowałam, ale zaraz sobie poczytam. Sama też stosowałaś ten olejek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam, ale nie na skalp (mam gęste włosy) tylko na długość. U mnie trzeba postępować z nim ostrożnie bo puszy włosy więc stosuje go jako dodatek do maski na włosy. Poszukaj sposobu na swoje włosy na blogu anwen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłas badania w kierunku tarczycy? Pozatym poziom żelaza, ferryny,cynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze badania... cienkie wypadające- jak wspomnialas, to mowi duzo i bardzo mało zarazem... wypadające..ile dziennie tak na oko?100?200?500? czy wiecej? cienkie? byly takie zawsze, czy na przestrzeni kilku lat, takie sie staly? przyczyn moze byc wiele, od zwyklych niedoborów, do problemow ginekologicznych i endokrynologicznych i nie tylko niestety... wypadanie wlosow przerabiam od 4 lat, przeszlam wiele specjalistow, dermatologow, ginekologow, edokrynologow... droga byla dluga i wyboista...remisje i nawroty....duzo lez, i koszmarow ... od kilku miesiecy mam spokój, ale obawa we mnie ciągle żyje...i ciągle ciągne się za włosy i sprawdzam czy coś wylazi... u mnie diagnoza: pcos, niedobory wit b6, i D3 jestem na hormonach znoszących androgeny(mimo, ze w wynikach nigdy nic nie wyszlo), 40 zastrzykow z b6 i uderzeniowo D3 w dawkach 8-10 tys po pół roku zobaczylam efekty...wiem, ze trudno czekac, ale każda terapia wymaga minimum 3miesiecy na spodziewany efekt, bo taki jest cykl wzrostu włosa gdybys chciala pogadac to pisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadajace włosy to problem wielu kobiet. Ja długo szukałam skutecznego środka, testowałam ich naprawdę dużo. A pomogły mi plastry dermastic http://dermastic.eu/ mimo tego, że na początku nie mogłam się do nich przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw warto się przebadać i sprawdzić czy wszystko ok. Być może to też wina diety..Mi pomogła właśnie zmiana odżywiania i produkty Nioxin. Zamawiałam je całkiem niedawno na Estyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość332322
A o odżywce grow Ultra - https://vigoric.com/pl/grow-ultra słyszeliście? Któraś z Pań stosuje? Ja mam właśnie bardzo cienkie włosy i nie wiem jak na nie zadziałać żeby się poprawiły. W ciemno żadnych kupować nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekas
Mozna dzisiaj wzmocnic sobie wlosy na rozne sposoby. Co sie wam sprawdza? Jest duzo odzywek zachwalanych w aptekach, drogeriach. Moze cos takiego https://vigoric.com/pl/grow-ultra Czytalam o tym. Takie serum mogloby sie sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij stosować liliu z molecular project wzmocni włosy będą mniej wypadać staną się geste a p[rzy okazji wzmocnisz paznokcie i zregenerujesz skorę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesia

Spróbuj z olejem z wiesiołka. Jest naturalny, hamuje wypadanie włosów i przyspiesza porost nowych włosków. Wiesiołka kupisz w każdej aptece, np. polski Gal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olejowanie, nakładanie masek, wcierki, zmiana diety na bogatszą w witaminy i suplementowanie witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zbadać testostereon progestorn poziom wit d i tarczyce, polecam zajrzeć na kosmetyczną hedonistkę, do tego włosing na facebooku zmienić kosmetyki do włosów . Dodatkowo zaglądam na zabiegi trychologiczne w Perfect Look Clinic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez sugerowałanym mezoterapie + suplementowanie witamin jak np witamina E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×