Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga_K

Ekwipunek kuchenny gdzie kupic

Polecane posty

Gość Olga_K

Zastanawiam się ponieważ będę wszystko wymieniała w kuchni i szykuje mi się mały remont. Gdzie warto kupić patelnie, sztućce itd.a przede wszystkim jakie bedą trwale, mam sporo rzeczy do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peerka22
Czasem nie raz warto odezwać się do rodziny, może maja coś na zbyciu ;) A tak na poważnie może zamów sobie na stronie http://e-garnuszek.pl/ tam są i sztuce i patelnie, to i owo, nawet rzeczy do sypialni, nie tylko sama kuchnia. Zamawiałam tam parę rzeczy i jakościowo są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoLLantka
Dokładnie, tez byłam na tej stronie i nie narzekam, co prawda , zamawiałam pościele ale również zamierzam i skompletować rzeczy do kuchni. Pościele naprawdę fajne, jestem zadowolona bo juz pare razy wyprałam tą pościel i się nie sprała..co swiadczy o jakosci, oby z garnkami bylo podobnie na to licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuSSkka
Ja również kupowałam na stronie e-garnuszek.pl Zrobiłam duże zamówienie- pare rzeczy do kuchni, ale wybrałam także kołdrę i parę kompletów pościeli , naprawdę fajne , za jakiś czas zamówię coś bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam na allegro się zaopatruje,szukaj supersprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MareKk87
Też właśnie z zoną kupowaliśmy na tej stronie e-garnuszek, mamy jakiś zestaw garnków do indukcji(sprawdził się), czajnik oraz inne rzeczy, ona jest zachwycona , a ja się ciesze że sie skonczyło kompetowanie zestawow kuchennych w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×