Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Super seks

Polecane posty

Gość gość

Mam 24 lata i narzeczonego ,jednak nie z nim seks wspominam najlepiej.narzeczony jest moim pierwszym ,3 lata temu stracilam z Nim dziewictwo.ostatnio pod koniec sierpnia w upalny dzien wracalam autostopem do domu .kierowca mial jakies 30lat .super zadbany facet,polubilam go .po drodze zawrzalo miedzy nami.zjechalismy na polane ,rozlozyl koc.Powiem brak seksu i silna ochota wtedy zrobily swoje .ale kiedy zdjelam jego slipy po prostu oczy mi sie zaswiecily.tak wielkiego czlonka nie widzialam.moj facet ma przecietniaka ale to byl olbrzym min 22cm.byl bardzo gruby .mial tez duze jaja.zrobilam mu loda az pod migdalki.seks zaczal sie niezbyt milo ale juz po chwili bylo extra .bylam tak podniecona ze az kapalo ze mnie.****** mnie jak niewyzyty jakies 10minut nim trysnal obficie.potem zrobilismy to jeszcze raz na pieska .wtedy dostalam najsilniejszy orgazm w zyciu po prostu darlam sie ze chyba w promieniu kilometra bylo slychac.ubralismy sie i podwiozl mnie na przystanek mojego miasteczka.na pozegnanie przytulilam go mocno i dalam buziaka.w domu polozylam sie i wstalam rano w******** jak nigdy ale szczesliwa obok narzeczonego ktory oczywiscie nic nie wie i sie nie dowie.dzieki moj Ty przypadkowy kochanku z Krakowa buziak Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyderca bezlitosny
Fantazje onanisty 0/10 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze ale niestety obecnie wiekszosc autostopiwiczek to dzi... Przykre znam takie nie biore nigdy ich, mam extra zone 7lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha Moja kolezanka mowi, ze jak chce sexu i nie ma z kim, to idzie na stopa. Zawsze pewne bzykanko i to nie jedno. A jest z Paczkowa - mezatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej trasie no fajnie taka autostopowiczka to skarb jak sie w podziece mezczyznie rozkraczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw Aneta
1. 24 lata, seks od trzech lat, tylko z jednym, więc skąd wiesz że twój narzeczony to przeciętniak? 2. A jak miałaś 19 latek jako dziewica, dlaczego wtedy nie miałaś ochoty na przygody? Ja straciłam jak miałam 16 lat 3. Ostatnio pod koniec sierpnia - mamy październik 4. Styl i inne Wnioski końcowe: Bajkopisarz !!! Na drugi raz dbaj o szczegóły. Pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy porzadne dziewczyny wogole lapia stopa ,jezdze drogami wiele lat nie widzialem zwykle koles lapie okazje na transport darmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×