Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

placz niemowlaka po obudzeniu

Polecane posty

Gość gość

synek ma 3 misiące i zawsze ze snu budzi się z krzykiem, płaczem... Nigdy nie wygląda to tak że spokojnie wybudza się a ja zastanawiam się czy to jest normalne... czy wasze dzieci też budzą się tylko płaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzi cie to sie boi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moga byc bole jelit, kolki. Podawaj herbatke z koperku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kolki pomaga miod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dziecko nie ma kolek, mam na myśli zwykłe budzenie się (z drzemki w ciągu dnia, ze snu w nocy na karmienie itd.) po prostu nigdy nie budzi się normalnie tylko zawsze z wielkim krzykiem i zastanawiam się czy inne dzieci również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zasypia w innym miejscu a przenosisz go w czasie snu i jest zdezorientowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Układ nerwowy nie jest w pełni wykształcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie, czasem go przenosze ale zazwyczaj budzi sie tam gdzie zasnie ... Płacze zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 9 mcy i tez czasem wybudza sie z płaczem, ze muszę biec na złamanie karku. Ale nie jest to reguła i wydaje mi sie, ze moze to byc związane ze złym snem albo dezorientacja, bo budzi sie i wie ze jest w pokoju sama, a zasypia mi na rekach przytulona. Ale jak mnie zobaczy to od razu sie uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka zawsze sie tak budzila Wstawala i ryk . Z 2 lata chyba tak robila ;) syn z kolei sie budzi i steka/ wola po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszy synek też tak sie budził, prawie zawsze płacz. To było frustrujące. Taki model. Oczywiście nie można wykluczyć jakichś problemów, choćby refluksu, ale czasem dzieci po prostu tak mają. Młodszy budzi sie spokojnie, z uśmiechem, rozgląda się, po chwili woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka miała identycznie - ZAWSZE budziła się z rykiem jakby obdzierano ją ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znowu jak tylko oczy otwiera to gada po swojemu i wstaje nawet po obudzeniu minuty nie polezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamamak
U nas własnie kolki łapały go rano po przebudzeniu. Ryk niemiłosierny. Nie potrafiliśmy mu pomóc, pomimo ze stosowaliśmy chyba wszytko. Pani w aptece poleciła mi super krople esputicon. Biduś nareszcie pospał dłużej i bez płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×