Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Zmarła w wieku ZALEDWIE 65 lat". te tytuły to już śmiech. zaledwie to jest 40!!

Polecane posty

Gość gość

Pismaki smalą tego typu nagłówki. Uwielbiam tez te brednie ze "60tka to.nowa 20tka"- autentyk z czasopisma Twój Styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz miala 70, to tez tak pomyslisz, jest coraz wiecej stulatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi idiotko, że 65 lat to młody wiek, tylko że dużo niższy od średniej długości życia. Więc "zaledwie" jest jak najbardziej na miejscu w tym kontekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci mama albo tata odejdą w tym wieku to zrozumiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40-stka to już jest stara prukwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:05 Marzę o tym, nienawidzę moich starych. Stare zgredy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to ze za duzo albo wcale na emryturze nie pozyli czy cala kasa ktora na zus odprowadzono poszla nie na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 20 kilku lat myślałam, że 40 to stary zgred, teraz mam 40 i uważam, że 65 lat to nie jest czas na umieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myśli się jak ma się 20 lat, ale jak będziesz miała szczęście i przeżyjesz to ani się obejrzysz będziesz mieć 30, 40 itd...Ja mam 30 i 65 to dla mnie jak najbardziej "zaledwie", porównuję chociażby do swojej 86 letniej babci, która jest całkiem sprawna, potrafi bawić się z 4 letnim prawnukiem, jest samodzielna, wypije, posłucha muzyki, obsłuży smartfona i taka umierająca w wieku 65 lat osoba "traci" do niej AŻ 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jutro kończy 72 lata i wiem że w tym wieku każde urodziny mogą być ostatnimi. Jak sobie pomyślę, że mogłaby teraz odejść, to uważam, że byłoby to zbyt wcześnie w stosunku do mojej babci, która zmarła w wieku 94 lat. Byłoby to 22 lata wcześniej. Aczkolwiek wiem autorko o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 20 i rozumiem że 65 to jest zaledwie. Więc nie rozumiem o co chodzi z perspektywą wieku. Przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, ja mam prawie 70 czyli powinnam dawno nie żyć. A mam jeszcze dużo planow i co gorsza je realizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:42 - Stara prukwa to cie wysrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zmarla w wieku ZALEDWIE 63 lat , wypadek , wiele jeszcze moglysmy razem przezyc , wnukami sie nie nacieszyla :( 60+ to nie czas na umieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora/autorki tego watku: widac, ze jestes mloda/y i z Polski. Normalna dlugosc zycia obecnie to 82 lata dla kobiety i 74 lat dla mezczyzny - to w Polsce. W cywilizowanych panstwach, w ktorych opieka medyczna jest NORMALNA, a nie taka jak w Polsce, mezczyzni zyja PONAD 80 lat, kobiety o piec lat dluzej. SREDNIO. Zatem, jesli umiera 65latka to jest to smierc przedwczesna i to o 20 lat!!! Osobiscie mialam na wycieczce w Polsce 92letniego mezczyzne -cudzoziemca. Jadl wszystko, chodzil sam, zartowal, zwiedzal prawie wszystko (Wieliczka tylko byla za dluga) i bardzo Polske polubil. Od tego czasu minelo kilka lat, ten pan nadal zyje, ma sie dobrze . Jak widzisz, tylko w Polsce niektorzy mysla, ze 65 lat to ktos "stary".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 27 lat a moj maz 35 i nie wyobrazam sobie ze za 5 lat mialby byc stary. jednak 65 to tez juz nie mlodosc ale tez nie taki zal jak np umiera jakis czlowiek wwieku 40 lat. 65latej jednak juz sie nazyl. a co powiesz jak dzieciom umieraja rodzice to jest tragedia tym bardziej jesli dzieci nie maja wsparcia juz w nikim. Sieroty maja bardzo ciezko i rodzice ktorym umieraja dzieci. jezeli rodzice zdolali cie wychowac to i tak duzo teraz rak nie ma litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, u mnie w pracy jak sie ludzie dowiedzieli przy okazji skladania kondolencji ile moja mama miala lat ( nie mieszkam w Polsce ) to rece zalamywali i mowili , och taka mloda kobieta ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:05 Marzę o tym, nienawidzę moich starych. Stare zgredy. możliwe że oni marzą o tym samym gdy pomyślą o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65 to się już nażył? Nienormalne jesteście co poniektóre naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,65 lat się Bazyl Niektórym zawsze mało i chcieliby żyć 100 lat 65 lat to już stary człowiek,może nie staruszek,ale swoje już napewno przeżył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienormalne. 65 lat to żadna starość. Współczuję wam, poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda śmierć przed 80 jest zbyt wczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy ludzie pracuja do 65 roku zycia, wiec nie jest to stary wiek. Dla mnie starosc zaczyna sie moze od 75 roku zycia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest. Ale podchodząc racjonalnie - średnia życia kobiet w Polsce to 82 lata, więc zgon 17 lat wcześniej jest przedwczesny "P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no,zaraz napiszecie że 65 lat to podlotek To stara baba,wiele takich umiera i to raczej normalne w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to normalne. Mam 66, to co? Miałam umrzeć rok temu, bo to normalne? Moja mama ma 89 i doskonale wiem, że do setki nie dociągnie. Za jakieś 2-3 lata już jej nie będę miała. I też uważam, że to za wcześnie, bo ciocia (mamy siostra) żyła 98 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz mieć tyle to ten próg starości się przesunie. Będziesz błagała żeby żyć jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie w tym wieku to już męka Nie chciałabym tyle życ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starość zaczyna się od siedemdziesiatki Więc faktycznie 65 to nie za wcześnie na śmierć.Masa ludzi tak umiera a nawet sporo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka właśnie zmarła Miała 62 lata,komplikacje po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×