Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetta112233

Replicoshop.com kolejny oszust!!!!! Nie polecam!!!!

Polecane posty

Gość anetta112233

Przestrzegam przed zakupami w sklepie replicoshop. Com - dostałam torebke która strasznie śmierdziała stęchlizną za która zapłaciłam prawie tysiac złotych . Pan Krzysztof nie chce przyjąć reklamacji. Pieniądze wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież zamawiając coś z internetu masz pełne prawo do zwrotu w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny ;) Tak wynika z ustawy o prawach konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka 76
Temat rzeka, brałam od niego kiedyś towar. W sumie on jest tylko pośrednikiem - jak mówi ma biuro w Chinach- bujda - kupuje towar od chińczyków przez wee chat - a oni wysyłają produkty do klienta lub/i do magazynu - czyli jelenia w Polsce który za darmo trzyma pod własnym przypalem towar na chacie i pakuje mu paczki i wysyła do klientów. A w momencie problemów z policja - sprzedawca znika. Jest dobry w gadce- wydaje się fajny kolega- do czasu... ciekawe prowadzi tez życie ... ale to nie miejsce na takie pogadanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna koleżanka
Moja przygoda z Ewelina i Krzyśkiem sięga kilka lat wstecz, brałam od nich towar na sprzedaż. Na początku wszystko było- powiedzmy że dobrze, towar niestety przychodził różny...czasem super a czasem taka tandeta ze nie było komu tego sprzedać. Niestety w sieci krąży wiele niemiłych komentarzy- bo Krzysiu przestaje byc online kiedy pojawiaja się problemy...u mnie przestało być miło kiedy zaczęłam sama trochę kupować na ali, stosunki mocno się oziębiły. Nie polecam sprzedawcy, notoryczny ściemniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha nie wierze - nareszcie ktoś się odważył opisać prawdę . To się Kris Jot wkurzy ale tutaj przynajmniej nie zablokuje tak jak na fb - mowisz coś niewygodnego - blok... brawo !!! Tez nie polecam - nawet jak bierzesz w hurcie to ci kłamie ze dziś cena wyższa bo dolar drogi ... a komuś innemu daje cenę inna...ZŁAMAS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można kupowac w sklepie bez regulaminu? W dodatku po wyglądzie strony widać, że to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Replico shop opinie - kto widział ze właściciel Krzysztof k jest ścigany listem gończym przez policję ??????? Wystarczy wpisać imię i nazwisko i wyskakuje zaraz informacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedaje podroby repliki to się doigrał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraKs
Nadia tez nie aniolek opinie o dobre repliki w google ciekawe ziobro sie wezmie za tych co sprzedaja -wolke juz trzepia na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof Jurski chyba a nie Krzysztof ka ... ale na zdjęciu ma zacieszny fryz... uśmiałam się :) już zdjecie krąży krąży po Facebooku .pewnie i zamówienia spadły. O nich powstaje strona- Wiec nie będzie im miło bo wszystkie dane wyjda na jaw już niedługo !!! Dosc smieszne jest to ze jeden i drugi sklep najpierw niby Tajlandia potem Chiny. Może to jeden właściciel ? Oby was złapali i obyście dostali potężne kary . Jurski robi ciagle przelewy na swoje jedno i to samo konto - to się doigrał. Obyście zdechli za ta sprzedaż podrób!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwa mac dostałam wezwanie na komendę. Jeśli on podał moje nazwisko to go zabije. Jaki wstyd. Koleżanki mąż mi mowil ze moga mnie ukarać ze dostałam od niego paczki ale jak to policja może sprawdzic??? Pomocy???? Czy ktoś tez dostał wezwanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiu i jego paskudny mapet Ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×