Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

Popisze ktoś przed spaniem

Polecane posty

Gość gość
Ja już wszystko kumam! Z dobrego lapka znowu odpaliłeś bota, a ze starego piszesz z konta, żeby miec alibi, że to nie TY! A ja to tylko przykrywka towarzyska ;p (o wielbłądzie to nie ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massacra
Spać nie możesz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś O tez wlasnie zauwazylem ze bot dziala, mowilem juz o mojej pracy inz? :d x Nie, bo ja nigdy nie pytałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam aż mi włosy wyschną bo nie wiem gdzie mam suszarkę,a rano muszę się ludziom pokazać i jak pujd spać z mokrymi to wstanę z fryzurą a'la wściekły Chopin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś polega na pojechaniu deskorolka z wroclawia do elbląga smiech.gif :D dobre. A ja zaczynam mieć podejrzenia, że bot leci z jednego z moich ip :D ciągle mam tu pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz dlugie to może to trochę potrwać :D w takich momentach fajnie być facetem i nie martwić się o takie sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa jakiś bot, nie mam gdzie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem glupia nadzieje ze dzisiaj naprawia forum i wszystko bedzie działać, wywala trollow(chociaz wtedy pewnie dostalbym bana tez) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy długie ale to mały pryszcz,najbardziej zazdroszczę facetom jak się sikać chce,a nie ma ustronnego miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ludzie, bo ja już i tak 45 minut spóźniona do spania. Udanej nocki na kafe. Dobranoc Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze złapie w nieodpowiednim miejscu :( jak będę stara babcia to będę miała problem z głowy,pampers i heja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Znowu lecisz jak pojawia się Massacra pzypadek? :d x Nieee.... tylko mogę z czystym sumieniem się odmeldować, bo nie zostajesz w temacie sam, jest ona i jeszcze jakiś gość się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mnie raz zlapalo w czasie jazdy samochodem ale nie bylo gdzie stanac bo droga szybkiego ruchu, po dojechaniu na miejsce odechciało mi się :D wlasny organizm mnie trollował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
massacra dziś Ups smutas.gif poważnie płosze Ci dziewczyny? x Odwrotnie, ale to byś musiała poznać początki. Więc luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie płoszysz :D żart sobie robię po prostu bo fajny zbieg okolicznosci po prostu x no spoko rozumiem, tabletki przywaznie dzialaja tak z 45 minut ;p Dobranoc PS nie byłbym soba gdybym glupiej uwagi nie rzucił;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę pisze z bledami i z malych liter ale serio klawitura w tym lapku chodzi bo chodzi, a on sam tylko na zlom sie nadaje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie pościeliłam i zmykam spać, a Wy mnie tu nie obgadujcie, bo rano sprawdzę :p Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten uczuć ;) też tak kiedyś miałam. Ale od dawna już nie korzystam z komputera ani tableta tylko telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×