Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga7882

Tinder

Polecane posty

Gość Aga7882

Hej. Korzystaliście z tindera? Bo ja założyłam wczoraj konto, mam ok. 40 par i jak do tej pory napisała tylko jedna osoba. Powinnam pisać pierwsza, czy pozostałe są raczej nie zainteresowane, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga8772
Dodam, że ja sama nie jestem szczególnie atrakcyjna, a pary to sami faceci 10/10. Co o tym sądzicie, mam u nich szansę? Mam jeszcze pytanie. A jak wy działacie na tinderze. Zaznaczanie tylko tych co się wam podobają, czy czasami tak od niechcenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej wybierać jednak takie specjalne portale dla samotnych jak https://kochaj.pl/ ? tam jest na prawdę dużo osób którym zależy na poważnym związku a nie takiej przelotnej znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubisz bzykanko bez zobowiązań lub szukasz sponsora to tinder jest spoko ;) Faceci zbierają tam szybkie numerki jak znaczki pocztowe ;) Jeżeli interesuje Cie ktoś do poważnego związku to nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ta cała otoczka, czy nie uważacie że genialne byłoby stworzenie aplikacji która po prostu umawia na seks? Np. wybierasz kategorię wiekową, jaki seks cię interesuje : Oral, anal, klasyk, sado maso. Miejsce i godzine spotkania i po zdjęciach jedziesz i się parujecie. Spotykacie bzykacie, i jest fajnie. Po co jakieś randki itp. Skoro i tak wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Na tinderze poznalam milosc życia i kilkoro moich znajomych tez! Choc oczywiście sa faceci ktorzy chca tylko pobzykac, ale latwo to sprawdzic nawet w krotkiej rozmowie. Warto probowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrywam lachony na Tinderze, wyroocham i szukam innej. Dobry sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to wogóle dziala to jest płatne? Ja to mam a nie moge do nikogo napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to działa tak że jak kogos polajkujesz i on ciebie również - to dopiero możecie do siebie pisać płatne są dodatkowe opcje np. widzisz kto ciebie polajkował z góry, kiedy jeszcze nie przeglądales zdjec tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu mnie nikt nie polajkował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mola

Sami ruchacze..znalazienie tam kogoś innego graniczy z cudem..to jak szukanie perły na wysypisku śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam tindera od wczoraj a nie mam ani jednej pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×