Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do tych co interesują sie snami

Polecane posty

Gość gość

Śnił mi się dziś odrazajacy OBCY(kosmita) krzyczał coś Do mnie,był wściekły. Nie wiem co to miało znaczyć. Mam sny prorocze,uprzedzajace wydarzenia,itd.Nie wiem jak to zinterpretować :( Miał ktoś sen z obcymi? A może poszukam czy nie mam czasem gdzieś dziwnego znamienia na ciele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna osobowość frajera - kosmita? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sny, w których wiem, że to sen i idę gdzie mnie oczy poniosą. Nie przejmuję się znaczeniem. Wszyscy i tak gonimy ku śmierci, niszcząc siebie wzajemnie. NIE MA SNÓW WRÓŻĄCYCH DOBRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisiaSms
Wrozbella a co idzie ocenić po zdjęciu penisa ? Są jakieś sposoby aby dowiedzieć się osobowości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.25 Nie śniła ci się jazda zaporożcem? Wspaniałym, seksownym zaporożcem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętasz jak wyglądał ? Współczuję też mi się kiedyś snili ,to było dla mnie przerażające. Takiego snu sie nie zapomina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jestem kobietą. Po drugie nie bawi mnie to,bo na prawdę Mam sny tylko z przekazem.Nnilo mi się że odwrócił sie w moją stronę i strasznie się darł,nie umiem sobie przypomnieć co to były za słowa, ale pamiętam swój krzyk ze chce żyć i żeby mi krzywdy nie robił. To pewnie głupie ale był zielony,śliski jakby mokry.Widziałam zęby długie ak kły.Oczu nie pamiętam ,zapamietalam tylko tą wrogość w nich.Nie wiem czy to kara za coś, o co chodziło? Przeraża mnie ten sen.Jestem dobrym człowiekiem, głęboko współ odczuwajacym.Martwią mnie takie akcje w snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I też to było chyba świadome, bo po chwili pomyślałam w tym śnie, że śnie i nie mam się czego bać .czesto mam swiadome sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde nie chcialbym takich snów :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj się zastraszyć ,niewola to iluzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bardzo sceptycznie do takich spraw podchodziłam ,traktowałam to jak większość tu obecnych. Też mam częste świadome sny,dlatego nie boję się koszmarów. Jak coś złego dzieje się w śnie wiem,ze mam kontrolę,po paru takich już automatycznie. Czasami śni mi się ktoś wrogi,chce mi zrobić krzywdę. Wtedy poprostu zwracam się do niego żeby odszedł jeśli nie ma w nim dobra,milosci itp,itd. Zawsze pomaga,dlatego już się nie nasmiewam z takich rzeczy. Nie wiem czym są takie zjawy w snach,czy to nasza podświadomość czy cokolwiek,ale wiem ,że można się im postawić chociaż zawsze czuję lęk i po przebudzeniu ciągle mnie trapi tak jak ciebie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka to było teraz chore coś mnie spamuje,a chce cos napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy to napisałam zgasł u mnie prąd w calym domu.Mam fi lmy i zdję cia na któ rych są obie kty szyb sze od odrzu towcow.Ciche,nikt ich nie sły szy nie widzi.Dopiero po przyjrzeniu się,i klatka po klatce widać to.Nie wiem czemu ten tekst mi się blokował cały czas.I czemu pobwrzuceniu filmów na kompa, komp mi się spieprzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego boję się snu.bo od 2012 widuje coś systematycznie.wierzyłam i czułam ze to jest coś dobrego z miłością itd.A po tym śnie sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam czasem koszmary,ale nie robię sobie z nich nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często mam sny. Zazwyczaj są to sny związane z życiem codziennym, nic specjalnego ale czasami zdarzają mi się takie sny których naprawdę się boje np. 2 lata śnił mi się sen że szedłem przez ogromna łąkę której końca nie było widać a wszędzie dookoła były słupy drewniane a na nich powieszeni ludzie, w tym także osoby które znałem. Było ich bardzo dużo. Niby zwykły koszmar ale najdziwniejsze było to że dokładnie ten sam sen śnił mi się wtedy co noc przez jakieś 2 tyg. Dwa dni później miałem wypadek na motorze a potem po następnych 2 tyg zmarł mój dziadek. Ostatnio tez miałem dziwny sen a śniło mi się że obudziłem się w nocy i nad łużkiem stała postac w czarnym płaszczu i w kapturze i miała w ręku zakrwawioną kosę teraz boje się że znowu cos się złego wydarzy tak jak 2 lata temu. Miał ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu ludziom po przebudzeniu w środku nocy ukazuje się taka postać, podobno to tylko nasz umysł płata nam figle ale czy na pewno,czy czasem wtedy zrelaksowani nie jesteśmy w jakimś stanie pozwalającym widzieć więcej? Mi się to nigdy nie zdarzyło i mam nadzieję że się nie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę nie poruszajcie tu tematów o zakapturzonych..boje sie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka.Gdy w pierwszym odcinku mam talent przyszedł Pan Paweł P.Przypomniało mi się ze go znam ze snu.ta twarz mi to przypomniala. śniło mi sie ze trzyma czek w ręku i płacze .Teraz czekam kto wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się boję dresów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to może być przyczyna tych snów 2 lata temu ale przypomniało mi się że jakoś tak wtedy w nocy po wieczornej mszy św. poszedłem z kolegami na cmentarz i tam jeden z nich chciał wypróbować petardę to ja powiedziałem w żartach żeby wysadził znicza ale tylko żartowałem a on na serio zabrał z 1 z grobów znicza i chciał go wysadzić na grobie to ja go powstrzymałem ale i tak on zabrał tego znicza i wysadził go obok cmentarza i nwm czy to nie przez to te koszmary miałem przez 2 tyg zresztą on tez wtedy mówił że miał koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie o swych snach co was męczą, spróbujemy je odszyfrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:28 takie rzeczy robicie...no wiesz... Nasza granica życia Z duchową sie pokrywają, szanujcie te trupy na cmentarzu.Może i coś w tym było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 Widziałam głowę w kapturze na suficie.Patrzyła na mnie.Widziałam nawet jakiś ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko masz sny ostrzegawcze i uprzedzające bo ktoś się o ciebie martwi i chce tobie pomóc. Twój Anioł Stróż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kosmita to tylko aktor który grał w filmie dzień wcześniej w tv . Jak opiszesz jak wyglądał to powiem ci z jakiego tytułu filmu pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×