Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dentysta warszawa

Polecane posty

Gość gość

Dobry dentysta warszawa, najlepiej Śródmieście, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borowkova
Na pograniczu Bielan i Żoliborza jest świetny gabinet Ratyńscy dental Clinic . Raz, że ladny wygląd, dwa dobrzy dentyści/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stomatologów z grupy Lux Med. Mając u nich pakiet medyczny można dokupić sobie pakiet stomatologiczny Komfort. Za niewielkie pieniądze mamy kompleksową opiekę w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj w Eurodental. Moja koleżanka korzysta z ich usług i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Ja też mogę polecić Eurodental - przemiła atmosfera, stomatolodzy to sami profesjonaliści i nigdy nie ma mowy o bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Eurodental na Nowowiejskiej, doktor Agnieszka Sicińska. Robiłam u doktor zabieg implantologiczno protetyczny. Polecam, bardzo miły i rzetelny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolima
ja akurat zadowolona jestem ze Stomatologii dr Cichonia. Bardzo fajny, przyjazny gabinet. nie mogłam sobie wymarzyć lepszego dentysty - ma bardzo przyjazne podejście do pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubnerka

Kogo polecacie ? szukam dobrego i w miarę szybko potrzebuje wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wer

Jeśli chodzi o Warszawę dobre opinie słyszałam o Eurodental. Pracują tam fachowcy z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jestem panikarą co do leczenia zębów i szczerze mówiąc jak trafię na stomatologa godnego zaufania to już jego się trzymam kurczowo. I tak trafiłam jakiś rok temu do Centrum Demed i nie mam zamiaru zmieniać miejsca. Pełen komfort i luz! Bardzo jestem zadowolona z tego miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolis

Dla mnie leczenie wlasnie u nich - w Demedzie to pełen komfort i bezpieczeństwo, że wszystkie ubytki będą dobrze i bezboleśnie wyleczone. Dla mnie to mega plus. Jestem zadowolona z ich opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Ja polecam Varsovia Dental. W śródmieściu właśnie, przy ulicy Wspólnej. Bardzo dobrzy specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassola

W Warszawie leczę zęby w Centrum Demed – można naprawdę kompleksowo się wyleczyć i w komfortowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubala11

Bardzo dobry stomatolog jest w Cinis med, to co prawa Wilanów, ale jest parking, więc można samochodem podjechać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

W Warszawie polecam Eurodental. Świetni fachowcy, z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minna

 Ja leczę żeby w centrum Demed – moim zdaniem całkiem fajna klinika, kompleksowo wszystko można załatwić, wyeczyć w miłej atmosferze. Dla mnie to super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Mam u nich pakiet stomatologiczny i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somik

ja chodze do Centrum Demed i szczerze mówiąc bardzo dobra jest tam opieka. Cieszę się ze trafiłam tam bo wszystko można w jednym miejscu załatwić! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo98

Jeśli boicie się dentystów tak jak ja polecam iść do doktor Karoliny Mieleckiej na warsawskim ursynowie przy ul. Eugeniusza Romera 4b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Centrum Demed leczę zęby całej rodziny! i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z tego leczenia. Dokłanie, bezbolesnie i na prawdę w przyjaznej atmosferze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie mogę polecić gabinety stomatologiczne Lux Med. Nowoczesny sprzęt, szeroka oferta usług i dentyści z dużym doświadczeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w Wawie chodziłam do Centrum Demed i szczerze mówiąc bardzo jestem zadowolona z opieki. Fajnie wyleczyli, dokładnie i bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam Demed, szybko przyjęto mnie na wizytę z bólem. Zarówno Pani dentystka jak i Pani w rejestracji były bardzo miłe i pomocne. Na pewno w razie problemów z zębami będę tam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×