Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Radiofrekwencja vivace inaczej mikroigłowa

Polecane posty

Gość Gość Kasia
Dnia 12.12.2018 o 22:27, Gość Babka napisał:

Do Gość gość MarTa: że względu na blizny zanikowe stosuje terapię RF mikroigłową,jestem po drugim zabiegu.Stosuje zamiennie z peelingiem plazmowym i czasami w domu rolka 1,5 mam. Nic tak nie poprawiło mi cery jak RF. A mialam fraxel,peelingi TCA (pogorszyły mi cerę),glikolowy (super,ale na blizny za słaby)tretinoinowy ( nie dla mnie)-z bliznami walczę od 6lat.I tu niespodzianka bo znalazłam kosmetolog w małym mieście 20Km ode mnie-a sama mieszkam na zadupiu-gdzie place .... 400zl za zabieg.Nie mam powikłań,pani robi mi 4przejscia na różnych głębokościach,tam gdzie mam najgorsze blizny najgłebiej.Ze względu na stanowisko nie mogę sobie pozwolić żeby być wyłączona z życia na tydzien-dwa.Zabieg robię w czwartek,we wtorek wracam do pracy na pełnych obrotach- oczywiście muszę  wtedy stosować kryjący podkład,,ale daje radę i nie straszę oblazaca skóra.Do czego zmierzam:cena za zabieg nie jest głównym wyznacznikiem,powinno się zwracać uwagę na opinie salonu, osoby wykonującej zabieg.Cena powyżej 1000 PLN przeważnie dotyczy dużych miast (ja mam porównanie właśnie z Krakowem) i płacimy ja tylko za to że osoba która wykonuje zabieg (lub częściej firmuje tylko swoim nazwiskiem) z tytułem dr.Jak sobie pomyślę, że przez lata  jeździłam specjalnie do KRK ((prawie 1h w jedną stronę),stałam w korkach na tych pieprzonych Alejach i płaciłam jak za zboże  za zabiegi,które miały średnie  efekty, gdzie teraz jadę sobie po pracy kilkanaście minut,bez stresu gdzie zaparkuje,a do tego kilka  razy taniej i ja widzę efekty,to po co przepłacać?Specjalnie nie podaję kontaktu do salonu bo raz-nie chcę być posądzona o kryptoreklamę,dwa-ten salon nie potrzebuje reklamy.Zeby się tam umówić z ulicy na jakikolwiek dłuższy  zabieg czeka się przynajmniej miesiąc. Dziewczyny szukajcie prawdziwych opinii,zróbcie porządny research,nie lećcie do pierwszego lepszego salonu bo ktoś polecił go na jakimś forum.

Hej - trochę czasu minęło od posta, ale może Cię tu znajdę 😉 gdzie to miejsce, jak efekty? Będę wdzięczna za info 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam,robilyscie ten zabieg?jak efekty?

Edytowano przez Arbuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×