Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Radiofrekwencja vivace inaczej mikroigłowa

Polecane posty

Gość gość

Umowilam sie w stolicy na twarz.Pani twierdzi ze wystarczy jeden raz na pol roku.Opowiada ze ten zabieg czyni cuda.Mam 37lat, okragla buzie i lekko opadajacy owal twarzy i lekko opadajace powieki.Zaffiro ni nie dalo,kasa w bloto.Znalazlam New Institute w Warszawie,cena 1200zl.Czy ktos moze cos napisac nt tego zabiegu?Czy jest skuteczny i czy boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam radiofrekwencje mikroiglowa i opisywalam tu efekty ale oczywiscie moj post zniknal mimo ze nie podalam nazwy kliniki :/ laski, to jest fajny zabieg ale jeden wystarczy by ogolnie poprawic twarz, defektow nie usunie. Ja robilam 4 na rozstepy - rozowe zniknely, biale sie jakby rozmazaly ale sa. Oceniam na 4+ . Robilam tez twarz (poprawa owalu i zmniejszenie drobnych blizn na zuchwie). Dwa zabiegi. Bardzo fajna poprawa napiecia, blizny 2 mc po ostatnim zabiegu rzeczywiscie mniejsze. Dzialac dziala ale jak widze ceny typu 2500 zl za twarz to smiac mi sie chce. Tyle to nie jest warte w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcecie wiedziec ile trwa zabieg jak z gojeniem i w ogole jak przebiega to piszcie. Opowiem jakie ja mialam odczucia i obawy. Jestem w stanie porownac to z fraxelem - mialam raz, 4 lata temu na twarz wiec znam roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby powyżej Nie rozumiem co mamy pisac... Jak możesz Ty opisz wszystko, jeżeli db zrozumialam, ze mialas ten zabieg. Ciekawi mnie czy to boli i w skali 1-10 na ile jest bol i czy twarz jest od razu ladniejsza? Jakie sa ogolnie ceny?Tez jestem z W-wy, nie znam tego salonu z postu nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam, tak jak pisalam robilam 4 zabiegi na okolice posladkow (rozstepy) i jeden na twarz. Cialo bolalo na poziomie 4, twarz hmm tez 4, nie bylo źle, czolo najgorzej - na kości boli. Ale nie ma smrodu i palenia jak przy fraxelu. Twarz wyglada dobrze po 2-3 dniach, a najlepiej po jakis 2-3 tyg. W drugiej polowie miesiaca zamierzam zrobic jeszcze jeden zabieg na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam 2 zabiegi na twarz, jestem zadowolona, mocne ujedrnienie i czuc ze twarz "pracuje" a nie wisi. Dalam 1200 zl/zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej czy to boli? Czy widać od razu efekt i czy na drugi dzień są ślady na twarzy i jak szybko buzia dobrze wygląda? Co ile czasu miałaś odstępy między zabiegami? Ja mam mieć za tydzień i też 1200kosztuje.Napisz proszę coś więcej o tym zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BKbkbk
Ja miałam robioną dziś. Trochę bolało ale wydaje mi się, że za krótko byłam znieczulona i nie emlą tylko jakąś inną maścią ale do wytrzymanie. Najbardziej czerwony mam dekolt bo nic na nim wcześniej nie miałam robione i skóra jest delikatna. Twarz lekko różowa mąż nawet nic nie zauważył. Nie wiem dlaczego bo kosmetyczka twierdziła , ze będzie bardzo czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ilu lat polecacie taki zabieg? Ja mimo młodego wieku mam zmarszczki na czole i pod oczami. Robiłam jakieś kwasy mikro i dermapen ale nie wiele pomagają. Myśle o jakimś poważniejszym zabiegu ale nie chce nic wstrzykiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest strasznie bolesne. Potem przez pare godzin moze byc uczucie goraca. Na drugi dzien idzie sie do roboty. Zabieg chyba dla kazdego skoro bazuje na naturalnym pobudzaniu skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam ten zabieg na dekolt - zalezalo mi na zlikwidowaniu "zagniotow" przy rowku miedzy piersiami i ogolnym ujedrnieniu skory. Robilam rf mikroiglowa dwa razy co 2 mc a nastepnie 2 mezoterapie iglowe co 3 tyg. Efekt BOMBA. Nie byla to tania impreza ale warto! Zagniotow praktycznie nie ma a skora jest napieta i jedrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam rf mikroiglowy 3 razy na blizne po usunieciu znamienia, blizna splaszczyla sie prawie do zera, plus rozmyla sie tak jakby. Dalam 600 zl za 3 zabiegi wiec grosze. W jednej z klinik powiedziano mi 1200 za jeden zabieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed salonem NEW INSTITUTE WARSZAWA NA GAŁCZYŃSKIEGO. Miałam tam rf mikroigłowa. Zmasakrowaly mi twarz, zero odpowiedzialności. Nie chcę mi się już tego horroru opisywać ale naprawdę omijaj ie to miejsce, pozoru przyjazne, z daleka. Słodkie z pozoru panie naciągają na wszystko a potem jak coś schrzanią bycie miłym się kończy i zero odpowiedzialności. Uwaga napraede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rf mikroigłowa to najlepszy zabieg na blizny potrądzikowe, zwiotczenia, rozstępy. Warto wybierać gabinety, w których pracują profesjonaliści np. kosmetolodzy lub lekarze, a nie jakies osoby bez wykształcenia które kupiły sprzęt i nie wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w sobotę zabieg RF mikroigłowy u mojej kosmetolog w Poznaniu. Robiłam twarz i dół pleców. Myślałam, że plecy beda mniej odczuwalne ale były bardziej. Ogólnie zabieg do przeżycia, lekkie kłucie i cieplo. Twarz miałam rozową około 3 godziny. Używam specjalny krem medyczny. Moja kosmetolog powiedziała, ze następny zabieg robi się najwcześniej za 6 tygodni. Zobaczymy jakie będą efekty. Za twarz ma cenę 1000 zł, a teraz do kónca lutego 900 zł. Niża cena jest jeżeli ktoś płaci od razu za 3 zabiegi. Polecam moją kosmetolog, bo chodzę do niej od dawna, miałam już wiele innych zabiegów i zawsze jestem zadowolna z efektów. http://beautypremium.pl/pielegnacja-twarzy/rf-mikroiglowa-frakcyjna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RF mikroiglowa to bardzo skuteczny zabieg. Walcze z bliznami po tradziku, mialam juz 2 zabiegi i skora wyglada duzo lepiej niz na poczatku. Polecam z calego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1803
Dziewczyny Ja jestem tydzień po zabiegu i o ile zaczerwienienia zniknęły to mam jeszcze bardzo delikatne ślady taką krateczkę po wkłuciach Czy ktoś mi może powiedzieć czy to zniknie kiedyś ? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miałaś robione na brzuch? czy na twarz? na brzuchu ponoć dłużej się czeka z tym... a jak z efektami u Ciebie? widać różnice? byłaś na rozstępy/blizny czy na skórę zwisającą? która była np. po zrzucaniu wagi? bo też chce sie wybrać, ale nie mogę się zdecydować i szukam upewnienia czy to coś daje, czy jest różnica itd. jakbyś mogła coś napisać to było by super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja miałam robiony na twarz, a dokładniej mówiąc pod oczy i martwią mnie trochę to kropeczki które mi zostały, pod światło je widać, ale może jestem zbyt niecierpliwa, wczoraj minął tydzień od kiedy miałam zabieg i wydaje mi się że skóra się trochę poprawiła pod względem jędrności, ale podobnież na rezultaty trzeba jeszcze trochę poczekać , a poza tym nie wiem czy zdecyduję się na drugi i trzeciej zabieg, bo przynajmniej w moim przypadku nie jest to tak, że goi się błyskawicznie i po zabiegu jest się prawie bez śladu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ponoć to wszystko trwa przez miesiąc i z dnia na dzień coraz lepszy afekt i te wszystkie "pozostałości" po zabiegu będą tak samo znikać, to właśnie pokazuje niby że jeszcze "pracuje". Unikaj słońca, opalania itd. bo to też ma wpływ na to. Jak są jakieś efekty to czyli jednak to działa, bo wiadomo reklamują to wszędzie ale pewności nie było... Ja chce właśnie zabieg na skóre zwisajacą z brzucha i ud po utracie wagi i też nad tym myśle czy to da jakieś efekty itd. czy warto, wiem że 3 zabiegi muszę zrobić, tak mi Pani mówiła. Z tego co pani mówiła to właśnie trzeba unikać opalania, dbać o higiene tej części ciała na której to robione i unikać też pocenia jeśli można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam na twarz dwa razy.W sumie gdyby kosztowało to 300zl to może powtórzyłaby.zaplacilam1200zl.Moim zdaniem to oszustwo.Panie zachwalają jakby to był lifting co najmniej.Guzik prawda.I długotrwałych efektów też nie widziałam.Lekka poprawa jędrności twarzy.Obiecywaly cuda, a wyszło jak zawsze. Pomijam fakt że 2 razem twarz miałam zmasakrowana i mogłam gdzieś wyjść po dwóch tygodniach,tak tona tapety.Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a taki bezinwazyjny miał być ten zabieg Ja dzisiaj 10 dzień po i dalej widzę siateczkę pod oczami tam gdzie skóra najcieńsza nie zrobię tego więcej mam tylko nadzieję że zejdzie mi to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te zabiegi i efekty zostają na stałe czy to tylko robota np. na pół roku i potem wszystko wraca? Czyli dziewczyny mówicie że to jednak takich fajnych efektów nie daje? widziałam zdjęcia na go.ogle twarzy i brzucha, ud itd. i tam niby fajne różnice były, ale na to wychodzi że ściemy tak? Dziękuję Wam bardzo za wiadomości, bo na internecie to wiadomo lekarze namawiają, a nie ma nikogo takiego kto to zrobił i mógłby sam z doswiadczenia napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1803
Jak większość zabiegów i te należałoby pewnie zrobić w serii. Ja pisałam wcześniej o tym że długo miałam ślady po zabiegu. Dziś już jest dużo lepiej i rzeczywiście wszystkie niechciane pozostałości schodzą do dwóch tygodni, a wczoraj moja zaufana pani dermatolog powiedziała mi, że zabiegi te są naprawdę dobre i warto je robić. Najlepiej w serii, polecała także termage lub IPN. Zastanawiam się też nad zabiegiem HIKU, jest on stosunkowo nowy, niewiele znajduje o nim w internecie. Może ma ktoś jakieś doświadczenia? podzielcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1803
chodziło oczywiście o zabieg IPL a nie IPN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1803
No i oczywiście hifu nie Hiku, ach ten podpowiadający słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi znów Pani powiedziała, że niestety na pozostałości skóry brzucha po utracie wagi tego typu zabieg nie pomoże ;/ to są bardziej do blizn, rozstępów itd. więc chyba tego typu zabiegu muszę odpuścić niestety, a była jakaś mała nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×