Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 miesięczny niemowlak non stop wisi na piersi

Polecane posty

Gość gość

Witam, mój syn potrafi wisieć na piersi przez 2 3 godziny bez przerwy. Nigdy to on nie skończył karmienia. Zawsze to ja muszę to zrobić a i tak po niespełna godzinie znów jest głodny. Dodam ze próbowałam podawać butelkę ale on nie chce. Próbowałam z Nan nie chciał, uznałam ze mu nie smakuje. Dałam Bebilon1 to wszystko zwymiotował. Dodam ze nieraz odrywa się od piersi i znów szuka i czasem się nawet przy tym bardzo denerwuje, a pokarm mam. A wcale jakoś super na wadze nie przybiera bo 150 gram na tydzień. Niewiem co mam zrobić. Może iść do doradcy laktacyjnego albo próbować ściągać i dawać w butelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do doradcy idz, dzieci na np przybieraja wolniej, za to najpierw rosna na dlugosc, wiec nie martw sie. Sprobuj na noc sciagnac pokarm i podac w butelce wieksza ilosc. Malcom w tym wieku jeszcze rosnie zoladek i nie moga wypijac duzej ilosci pokarmu naraz. Badz dzielna, to co robisz jest wspaniale. Skorzystaj z kazdej pomocy, doradcy, naucz sie sama oprozniac piersi, w razie potrzeby skorzystaj z laktatora. Trzymaj sie, bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 gram na tydzień do bardzo spoko przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrost ok. Daj mu smoczek. Mój też tak wisiał dostał smoczek z tym że dopiero kauczukowy mu pasował bo bardziej miękki. Jak chce jeść to nie da sobie smoczka dać a jak chce tylko possać to się denerwuje przy piersi że mu mleko leci. Spróbuj nie zaburzy Ci to laktacji z pierwszym synem tak samo robiłam bo też miał silną potrzebę ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×