Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka boska bajkowa

Dobra rozpoczynam maraton kawowy

Polecane posty

Gość gość
Ja się do drugiej przymierzam konkubencie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie miałam się pytać o te jabłka :p i napisać Ci, ze tego musu to nie musisz trzeć na tarce, tylko wrzucasz pokrojone kawałki (bez pestek i srodka oczywiście) do garnka i stawiasz to na małym ogniu pod przykryciem, mieszasz i po jakims czasie zrobi Ci się mus. Doprawiasz do smaku ...... cynamonem :classic_cool: i finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA to takie proste ? Widzisz, ze mnie taki marny kucharz, że szok. W ogole nie potrafie gotować :O No może placki ziemniaczane od czasu do czasu, ale to trzeba trzec wiec bardzo rzadko. Twój małż jest pewnie zadowolny ze swojej zdolnej kobity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś Twój małż jest pewnie zadowolny ze swojej zdolnej kobity usmiech.gif x He he rozumiem, że to podstępne wydobywanie informacji :D A jeśli potrafisz usmażyć placki i zrobić zakalca to jesteś idealnym kandydatem na męża, dla swojej przyszłej żony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy kazda kobieta lubi zakalce. Chyba jednak jestes jedyna :classic_cool: Tak przejrzałaś mnie, to było podstępne wydobywanie informacji, hehe. A tak w ogole to nie uznaje ślubów ani żadnych ceremoniałów :D kiedys nawet założyłem tutaj o tym temat. Także całe życie będę żył na kocią łapke :D ale supeer ale super Po stylu pisania i po tym, że robisz przetwory stwieradzam, że jestes ode mnie starsza i masz męża oraz dzieci. A i jestes wykształcona bo ładnie, składnie i inteligentnie piszesz. :D Nie to co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze przetwory zrobiłam jako nastolatka, oczywiście nie obyło się bez niewybaczalnych pomyłek, które tu pominę żeby sobie nie psuć reputacji :D No i dzięki za komplement, chociaż ja zawsze mam taki chaos w głowie, że wydaje mi się, że w pisaniu jest jeszcze gorzej ;p A Ty masz styl luzaki i zwariowany, co akurat mi odpowiada, nie lubię "spinaczy". No i jeszcze sprawa ceremoniałów ślubnych, też mam na to wywalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystopuj, 4 do dwunastej to wystarczy. Ja się zwijam, bo trzeba zarobić na kieszonkowe ;) Udanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×