Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Załamana

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż ma bardzo małego penisa 12 cm (we wzwodzie) zaczęło mi to przeszkadzać. Seks z takim małym jest niestety niepełnowartościowy. Wszyscy mówią, ze liczy sie jakość, ale niestety rozmiar MA znaczenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: wiele lat nie miałam z tym specjalnego problemu, ale teraz po wielu latach razem, mam dość! chciałabym poczuć normalnej wielkośc***enisa w sobie! Poczuć prawdziwa rozkosz i wypełnienie. Niestety z moim mężem jest to wykluczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocenicie mój sprzęt? pawelwawka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw foto to ocenimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale jedynie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumcie mnie źle ale chyba wiedziałyście na co się piszecie. A to że możecie mieć z tym problem to fakt, pytanie co z tym zrobić skoro wam przeszkadza ? Nie ma tu chyba niestety dobrej rady bo raczej sobie ot tak nie powiększy Może jakieś zabawki podczas sexu żebyście były bardziej zadowolone, sztuczne wiem ale może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscart tu autorka, jasne, że wiedziałam, ale na początku wiadomo wielka miłość zaślepia. Gadżety i zabawki przerabialiśmy, nic nie zastąpi prawdziwego penisa. Serio mam czasami dość. On we mnie, a mi sie płakać chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka no tak miłość jest ślepa na wszystkie wady dopiero później one zaczynają przeszkadzać Niestety nie ma dobrej rady bo udany sex to moim zdaniem jedna z podstaw udanego małżeństwa On o tym wie że Ci to już tak dokucza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscart, nigdy nie powiem mu „masz za małego” :( mąż ma świadomość swojego sprzętu, ale pewnie nie wie, że ja, aż tak zaczęłam to odbierać po tylu latach razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki rozumiem cie tez mialam podobny problem mąż tez ma malego i bardzo szybko dochodzi a chcialam poczuc naprawde duzego penisa i znalazlam sobie kochanka mąż do tej pory nic nie wie a z kochankiem jest mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Autorki Lepiej porozmawiać może wspólnie znajdziecie jakieś rozwiązanie bo wcześniej czy później to wyjdzie niestety, będziesz nieszczęśliwa itd. itp. i poszukasz kogoś kto Cię zadowoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś do autorki rozumiem cie tez mialam podobny problem mąż tez ma malego i bardzo szybko dochodzi a chcialam poczuc naprawde duzego penisa i znalazlam sobie kochanka mąż do tej pory nic nie wie a z kochankiem jest mega usmiech.gif " x No jest to jakieś wyjście z sytuacji ale nie dla wszystkich pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem ze z jedenej strony zle robie ze zdradzam meza ale z drugiej strony co zrobic ? lubie seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość dziś no wiem ze z jedenej strony zle robie ze zdradzam meza ale z drugiej strony co zrobic ? lubie seks" x Ależ ja Cię nie osądzam ani potępiam - co komu się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim musisz sie zastanowic, co jest dla Ciebie najwazniejsze? I czy sprobowaliscie roznych pozycji, moze seks analny? Najwiecej orgazmow mialam z facetem, ktory mial bardzo sredniego penisa i dochodzil po doslownie 5-10 *****ch. Lubie seks na pieska i to bylo dosc przykre, za to umial sie zajac cipka jak nikt. Obecny partner ma taki sprzet, ze musielismy zrezygnowac z prezerwatyw na rzecz spirali, bo... w zadne sie nie miescil. No i z seksu na pieska nici, bo bardzo boli. Ale robimy inne rzeczy i jest OK. W sumie to najwazniejsze, zeby sie zgrac. A o to najlatwiej z dobrym partnerem a nie z penisem ;) Tzn. wazniejszy jest chyba czlowiek, prawda? Penis to mily dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to obwód to tragedia, jak długość to są specjalne pozycje, które powinny pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×