Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka boska bajkowa

synapsy mnie bolą

Polecane posty

Gość gość
Wyczuwasz takie rzeczy? ... niemożliwe :classic_cool: Ile było już kaw, bo ja własnie trzecią - zimne latte machiato - użalezniłam się od niego, juz tygodniami kupuje i przestać nie mogę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie glowa boli to wyczuwam, ze to przez przeciazone synapsy :D Ja dzisiaj wypilem sobie 5 . Na kolejne ekscesy nie mialem ochoty. Mam dla Ciebie swietny plan na dzisiaj :D załóż sobie konto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc przy słowach "Mam dla Ciebie swietny plan na dzisiaj.." w mojej głowie milion przebłysków co to będzie :D a tu pudło, nie trafiłam na pomysł z kontem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiesz, że ja muszę zostać na gościu, bo jak nie ja to kto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś Z niebieskim bedzie Ci do twarzy cool.gif x Lubię takie poczucie humoru :) No, a żeby było jeszcze lepiej, to faktycznie w niebieskim mi do twarzy ;) Jak sobie wymyślę jakiś nick i stwierdzę, że nadszedł TEN dzień to pewnie założę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cinzia, hehehe, a czemuż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ale nie poganiaj tak, ja wiem, że u Ciebie myk cyk szczególnie w głowie ;p ale ja to musze przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś Ciekawe ile masz lat jezyk.gif Bo to ze masz meza i dzieci, juz wiem smiech.gif x :) Jeszcze nadaj im imionka i będzie pełnia szczęścia, a kafe łyknie wszystko jak wygłodzony pelikan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam :p ogólnie powiem tak, nudny przypadek jestem więc nie ma co się na mnie skupiać. Porozmawiajmy o pogodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×