Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przejazd taxi

Polecane posty

Gość gość

Planuję pojechać taxi z Warszawy Zach.(pks) do Sulejówka(Miłosna). Proszę o orientacyjny koszt, jaką taxi wybrać najlepiej? Z góry dziękuję za pomoc. Nadmienię, ze to będzie ok. godz.6:00 w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uber, i masz wszystko podane na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W optitaxi w aplikacji możesz z góry sprawdzić ile to będzie kosztowało, a ceny za przejazd mają spoko, wiem bo pare razy korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jak do tej pory najbardziej odpowiada korporacja taksówkowa http://tele-taxikatowice.pl/. Super opcję i szybki przyjazd do klienta i dobre ceny za taksówkę. Warto zapoznać się z ich ofertą bo jak raz z nimi pojedziesz to już nie zmienisz korporacji na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhipihuter
Ja uważam, że najlepsza jest itaxi - https://itaxi.pl/. Posiadają stosunkowo atrakcyjne ceny, jednak komfort korzystania z ich usług jest najlepszy. Posiadają aplikację na telefon, dzięki czemu można zamówić taksówkę bez konieczności dzwonienia na infolinie. Dla mnie osobiście jest to bardzo wygodne rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do takich wyliczen najlepiej sciągnąc aplikacje Uber, koszt trasy podany z góry, ceny niższe niż zwykłe taksówki i wszystko sterowane aplikacją w telefonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mikołowie korzystam z https://www.taxi-mikolow.pl/ najlepsze ceny, do tego kulturalni, uprzejmi kierowcy, z nimi mi się jeździ najlepiej. Jak dotąd z mojej strony pełne zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce jechac z Warszawy. Katowice, Mikołów - s********j z reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak sie dowiesz o jaką korporację chodzi ????? chyba trzeba wpisać nazwe firmy czy morsem nadać , żeby bylo bez reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że takie taxi prowadzi też firma Wiki z Warszawy. Musiałbyś się do nich odezwać i omówić ten transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taksówka, która posiada kompleksową obsługę firm i Klientów indywidualnych w Krakowie, to www.radiotaxi919.pl. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym mieście warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy taksówkarskiej. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub planujecie tutaj przyjechać to polecam wam www.radiotaxi.szczecin.pl Jest to firma, której można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atu Taxi - najlepsze w Warszawie. Obsługa godna polecenia 5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uważam, że Tele-Taxi w Katowicach jest jedną z lepszych korporacji taksówkowych. Jestem ciągle w delegacji i wiem co mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Jeżeli szukasz dobrej i nie drogiej taxi w Gdańsku, Trójmieście to polecam Neptun Taxi, zawsze na czas i do tego ceny nie są zbyt wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak M

Naiwni idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak M

Mysla ze bede zapierdal za grosze.Po moim trupie naiwniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polek

Ja z kolei polecam Glob Cab Taxi. Tanio i szybko. Jeżdżę dość często na spotkania i polecam. Kierowcy jeżdżą takimi skrótami, że chyba zacznę zapisywać, bo korki omijają koncertowo 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HappG

Jak dla mnie obecnie najlepsze usługi na rynku ma gdańskie Neptun Taxi - naprawdę warto skorzystać z ich usług będąc w Trójmieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Dorabiam jako taksówkarz w Glob Taxi, nie jest źle, zawsze dodatkowe pieniądze w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna

u nas w firmie często mamy spotkania z klientami poza warszawą a samochodów służowych jest jak na lekarstwo, więc nasz szef podpisał umowę na przejazdy dla pracowników z free now, a nsz szef jest kolesiem, który musi zrobić porządny research żeby mu sie to opłacało i wyszło mu, że własnie free now jest najtańsze i najlepsze. Z mojej perspektywy jako użytkownika tych przejazdów stwierdzam że faktycznie tak może być, bo jak zamawiam przez aplikację taksówkę to od razu widzę za ile i w jakim czasie się tam dostanę i kwoty nie są aż takie duże jak przy poprzedniej korporacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

nasz szef też podpisał z nimi umowę bo dostaje zestawienie przejazdów zawsze na koniec miesiąca i mówi, że łatwiej wtedy mieć wszystkie koszta pod kontrolą. Poza tym fajnie jest po klienta wysłać ładny, czysty i nowy samochód niż rozpadające się klekoty. Bardzo prosta aplikacja do zamawiania przejazdów, zawsze taksówki przyjeżdzają na czas, wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie jak UBER

Jeśli taxi w Słupsku to tylko www.tanietaxi.slupsk.pl telefon to 531015421 Tanie kursy Słupsk Ustka Słupsk Gdańsk lotnisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×