Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Depilacja

Polecane posty

Gość Beata

Miałam dylemat, gdzie wybrać się na depilację laserową i dość długo szukałam odpowiedniego gabinetu i sprawdzałam na jakich sprzętach pracują, bo ciężko trafić na coś dobrego. Znalazłam gabinet na Wiślanych Tarasach w Krakowie - Ego Med Spa - serdecznie polecam. Ja już jestem po całej sesji na pachy i nogi. Rewelacja. Pracują na bardzo dobrym sprzęcie. Polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tak! depiluje się laserowo od kilku lat w krakowskiej vesunie i nie narzekam. wcześniej, to znaczny gdy goliłam się maszynką to zawsze moja skóra miała czerwone krostki, była podrażniona, a miejscami przecięta. okazało się, że te czerwone krostki o był stan zapalny mieszków włosowych. z laserem nie mam tak, przykrych doswiadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elektryczna nie, ale IPL tak. używam depilatora b-glammi marki Beautifly i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, depilacja laserowa to najlepsza metoda na pozbycie się trwale owłosienia. Dlatego warto się zapisać na taki zabieg i w końcu odczuć tą pełną swobodę i radość ze swojej gładkiej skóry. Ja przykładowo planuję zapisać się gabinetu Laserowe Wow, ponieważ słyszałam, że wykonują te zabiegi za pomocą innowacyjnego sprzętu laseru light sheer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×