Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić panele podłogowe?

Polecane posty

Gość gość

Wybór jest spory. Czy warto kupować panele w Castorama, leroy Merlin czy może lepiej w komfort? Proszę darować sobie reklamy, pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam fajne panele w internecie, szukając w sumie podłogi drewnianej. Ale dobry gatunek paneli znalazłam w świetnej cenie i zdecydowałam się na zakup przez http://www.parkietymarzen.com.pl/. Polecam szukać właśnie online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Arbiton
Warto postawić na panele winylowe. Dobre jakościowo podłogi winylowe oferuje arbiton.com Bardzo naturalnie się prezentują i mają długa gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalickiD
Ja nie przepadam za panelami drewnianymi, moim zdaniem warto rozważyć wykładziny wykładziny dywanowe w płytkach. Płytki dywanowe to bardzo wygodne rozwiązanie stosowane w tworzeniu estetycznych i praktycznych podłóg. Jest to system modułowy, co oznacza, że wyróżnia go łatwość instalacji oraz możliwość różnorodnego zastosowania.Zobacz na http://tobag.pl/wykladziny-w-plytkach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Też kiedyś miałem podobny problem i zdecydowałem się na zakup w sklepie Majster Plus w Sieradzu, bardzo polecam,  panele podłogowe Brylant AC5 Dąb Beżowy.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia A

Ja takie posiadam w salonie już kilka lat są ładne i wtrzymałe😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Jeżeli chodzi o sklep majsterplus jest na prawdę w porządku zaopatrzeć się w nim można nie tylko w panele podłogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erraaa

Panele podłogowe kupowałem jakiś czas temu w Safe door w ich sklepie w Krakowie (to jest Osiedle Centrum). Bardzo miła i pomocna obsluga, pokazali mi wszystkie modele i kolory jakie mieli, doradzili, i rzeczywiście panele zdają egzamin, nie mam jakiś rys, pęknięć i innych defektów jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek L

Ja z ręką na sercu polecam Sklep MAJSTER PLUS. Zakupiłem tam jakiś czas temu PANELE PODŁOGOWE BRYLANT AC5 DĄB SPADZIOWY i widzę same zalety, pasują do wszystkich pomieszczeń mają 20 lat gwarancji i żadnych zarysowań co w przypadku dwóch małych chłopcych lubiących bawić się samochodzikami jest kluczowe😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka54

Generalnie warto poszukać w sklepach internetowych gdzie masz nizsze ceny, to samo dotyczy akcesoriów gastronomicznych, które zamawiam na All4gastro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wers

Ja nie dałam się zwariowac i nie kupiłam w sieciowych marketach 🙂 Mam niedaleko hurtownię Arsen i tam zakupiłam piękne panele w NORMALNEJ cenie 😛 Jeśli Ci nie po drodze, wiem, że prowadzą tez sprzedaż online. sprawdź, może wpadnie Ci cos w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja panele podłogowe kupiłam w Majster Plus w Sieradzu i jestem nawet zadowolona. Duży wybór  i przede wszystkim wytrzymałość produktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aria
Dnia 1.02.2019 o 09:52, Gość erraaa napisał:

Panele podłogowe kupowałem jakiś czas temu w Safe door w ich sklepie w Krakowie (to jest Osiedle Centrum). Bardzo miła i pomocna obsluga, pokazali mi wszystkie modele i kolory jakie mieli, doradzili, i rzeczywiście panele zdają egzamin, nie mam jakiś rys, pęknięć i innych defektów jak na razie.

Też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie sklejki z sieciówek! Jak poszukasz to można kupić fajne panele marki premium w niewiele większej cenie - ale całkiem inaczej taka podłoga wygląda. My z żoną zdecydowaliśmy się na podłogę z prawdziwego drewna od Interior Exlusive. Mają salon w Katowicach i Bielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi kupowali ostatnio na podlogi24 net z tym iż zwrócili mi uwagę, ze w przypadku paneli podłogowych i ogrzewania podłogowego warto zwrócić uwagę na coś takiego jak maty kwarcowe Wineo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×