Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Który zestaw talerzy wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Czy wybrać serwis Lubiana Victoria czy Lubiana lawenda? Może coś poradzicie? Mi podobają się oba, jednak bardziej skłaniam się ku lawendzie, jednak nie wiem, czy nie jest zbyt wzorzyste. Proszę o rady. Jak się wpisze w google te nazwy to się wyświetlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze lavenda, nie lubie tych kwadratusów :) ile za taki zestaw placisz? bo mi sie spodobal ale mieszkam za granica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takiej serii mam w domu taką 'wyplutkę' na tea-bags, kupilam w tanim sklepie samą i mam jeszcze z róża ;). ja tego najbardziej lubie cukierniczki i nalewaczke do śmietanki no i może masielniczkę :), ale ogolnie to caly zestaw jest piekny!!! tu na Wyspach czesto sprzedają same cukierniczki z tym do śmietanki i mam takich chyba ze dwa rózne:) . W tym własnie jeden taki coś podobny do Twojego, ale tam sa rózne zioła nie tylko lavenda, ale tez Rosmaryn, Rumianek. + 3 kubki mam do tego, bo reszte juz wykupili...no a potem sie wyprowadziłam w inne miejsce i juz nie szukalam ich do kompletu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka__
Czyli lepsza lawenda? Ogólnie wiem, że teraz biel króluje, ale jakoś tak jeśli miałabym wziąć też kubeczki do kompletu to te całe białe mi się nie podobają. Może nie mam gustu, ale jakoś są takie zwykłe. Proszę o więcej opinii. Do osoby z 23:111: Ja kupuję przez internet. Jak się wpisze ten model w google czy na allegro to wyjdą ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki:) Sama zadecyduj abys byla szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×